Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 29 jan 2009 Finn

    Måste skolarbeta även ikväll. Ingen träning alltså, vi ses nästa vecka.

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jan 2009 Jompa

    kan tyvärr inte medverka på kvällens träning. Det har helt enkelt kört ihop sig. Rekommenderar dock alla andra att vara lika sketrediga som jag var igår när jag tog mig en runda på löpbandet för att inte halka efter allt för mycket.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 jan 2009 Fadi Nano

    Hej skulle ni vara intresserade att spela en träningsmatch mot oss (Lärje/Angereds Reservlag) Hör gärna av er till mig.
    Mvh Fadi Nano

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 jan 2009 David W

    Fan va tråkigt, var sjukt taggad på lite revansch:)

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 jan 2009 Benny

    TYVÄRR så måste vi ställa in matchen mot Hönö då vi bara får ihop 7 man. Är det någon som har telefonnummer till Kristoffer så vi kan tala om det för honom. Vi får sikta in oss på veckan efter och hoppas att vi får folk till den matchen. Det är dags att det börjar komma lite mer folk på våra träningar. De som kommer gör ett bra jobb. :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 jan 2009 finn

    väldigt sent återbud från mig, men jag hinner inte då läxorna till imorgon tar mycket längre tid än jag trott.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 jan 2009 Anders

    Har tyvärr fått förhinder, var tvungen att jobba et kvällspass idag, blev precis uppringd, hoppas på torsdag då väl.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 jan 2009 Roger

    Den här förkylningen var svårkurerad,jag hoppas komma på Torsdagsträningen istället.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jan 2009 Anders

    Tillbaka efter en vecka i österrike, alla ben hela och sugen på träning. Ses på tisdag. Bra jobbat i cupen. Gratulationer är väl på sin plats.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jan 2009 Frasse

    Folke, skulle vi inte ändra årsmötets kväll undrar ordföran...

    Rapportera

    Rapportera