Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 27 feb 2016 Petter

    Patrik, Petter, Zakaria och Jompa tänkte åka i en bil ut. Men får inte folk plats kan jag ta egen bil och hämta upp Erik. Någon som kör som kan ta upp Wallner/Spyros? Hojta till Erik hur det ligger till, hämtar er annars.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 feb 2016 Erik W

    Hallå, är det någon som kör får du gärna hojta, jag är mobillös så skriv gärna här i så fall! Både jag och Spyros är i skjutsbehov från LInné. Kram

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 feb 2016 Zakaria

    Hej
    Spårvagen eller bus nummer ?
    tack

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 feb 2016 Erik W

    Spyros kan spela. Om någon go gubbe kär, kan jag hugga plats för två från Linné i så fall? Peace out.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 feb 2016 Erik W

    Yes, coach, kikar med honom.

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 feb 2016 Nicholas Singleton

    Tutta la curva!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 feb 2016 Gildo Turato

    Hej.. skriver för att lämna uppgifterna som behövdes. Mitt telefonnummer är 076-1314929, personnummer 811125-5355. Vi ses ikväll!
    FORZA NAPOLI

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 feb 2016 Erik Berggren

    Febern vägrar släppa. Hoppas vara tillbaka på tisdag. Ingen träning ikväll mao.

    Rapportera

    Rapportera

  • 24 feb 2016 Jens

    Kommer på torsdag på träning, men kan inte på tisdagar, jag jobbar fram till kl 20 på tisdagar närmaste månaderna

    Rapportera

    Rapportera

  • 24 feb 2016 Leo

    Hej
    Vill bara meddela att det kommer ta längre tid än väntat för min del att börja spela igen. Troligen 3 veckor som tidigast. Jag rehabar som tidigare nämnt med en sjukggymnast som är det upplägg jag följer!

    Rapportera

    Rapportera