Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pite Runners
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pite Runners.
Pite Runners LDK
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Tack för att jag fick köra hårt med er i går på intervallerna. Tack för ett härligt sammankomst med kaffe och godis. Jag dyker nog upp och kollar er på isen. :)
Rapportera
Ber att få tacka för det goda fikat som serverades på årsmötet, speciellt chokladkakan! :)
Rapportera
Vad roligt att så många kom och deltog på vårt allra första Årsmöte och medlemsmöte! Tack för givande timmar! :)
Rapportera
Givetsvis kan du komma Malin, och är det någon fler som ska komma skriv en notering här och dyk upp! :) /Rolf
Rapportera
Kommer på träningen idag. Även mötet om det inte är för sent att anmäla sig. :)
Rapportera
Hej på er! Jag är forfarande risig i influensa, har snart avverkat 1 vecka och hoppas verkligen det ger sig snart. Däför ingen träning ikväll och tyvärr inget möte :( Känns lite snopet men ibland vill det sig inte riktigt.../Birgitta
Rapportera
Hej igen!
Jag kommer inte på träningen men på mötet, jag har så svårt att hinna till 1700, tyvärr.
Inne på tredje veckan förkylning, inte 100% ännu men snart hoppas jag.
Tränar inte imorgon men siktar på att komma på mötet.
Martin!
RapporteraEtt jättetack till dig som inte gräver ner dig för att du inte själv kan träna, utan ställer upp som "tränare" för oss noviser med all din kunskap! Men - nu blir vi bortskämda, så det får inte vara en engångsföreteelse! :)
Sen...trevlig stämning på års/medlemsmötet. Bra av dig Rolf att köra en presentationsrunda!
Smarriga kakor AK! Thank you!