Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pite Runners
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pite Runners.
Pite Runners LDK
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Kommer på LP. Har Tjockisen och Amerikanar`n med mig. Ska komma och pröva Body-Pump också......
RapporteraJa just det, klockan ska bak en timme, men då BORDE jag inte ha några problem att ta mig upp...eller?! :)
Rapportera
Jag springer LångPass imorgon, kom ihåg att ställa om klockan = sovmorgon :)
Jag kommer på BodyPump på tisdag, ska bli roligt men det är svårt :/
Ni som vill ta med era respektive på pump-passet så går det bra, det finns ca 25 stänger och det är ju roligare om vi är några stycken! :)
Jag möter upp er vid huvudentren (glasingången) på Strömbacka eftersom jag tror att dörren är låst.
Spegelsalen ligger bredvid B- och C-hallen nere vid idrotten för er som är hemma på Strömbackaskolan.
Jättebra med Bodypump! Ska givetvis försöka komma när jag kan.
Vill beställa 2 stycken klubbjackor. 1 styck L och 1 styck XS eller S.
Någon som sett min fru och har någon idé vad som kan passa (176 cm och väldigt smal)? Eller någon som har någon av dessa storlekar att låna för en snabbtest? :)
Håller med Angela och vilket bra initiativ! Ska försöka komma på tisdagarna, även om jag börjar med att inte kunna komma nu på tisdag.
Är det i rummen mittemot C- och D-hallarna?
Kommer på LP imorgon! Vill gärna vara med på bodypump på tisdagar men hinner kanske inte nu på tisdag, tar även med min man. :)
RapporteraPeter H, jag har XS på min jacka du kan gärna få låna den så att din fru får prova, tar med den imorgon på LP är du inte där kan jag komma förbi med den. Vi syns!/AK