Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjeby IF

Följ

Öjeby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Öjeby IF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:20

      Examenscupen F-16


      14:00
    • 08:30

      Examenscupen F-13


      17:30
    • 17:00

      Överkalix IF (hemma) P-11


      19:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Examenscupen 2/6 P-15

    • 09:00

      FC Norrsken Röd (hemma) P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      IBFF/ÖIF - Älvsby IF Vit P-13


      11:30
    • 12:00

      Piteå IF FF Vit (borta) P-13


      13:00
    • 12:45

      Lira BK 1 - IBFF/ÖIF P-13


      13:45
    • 13:00

      Seriematch Norra United- Sunnanå SK P-08/09


      15:00
    • 14:15

      IFK Luleå 1 (borta) P-13


      15:15
    • 15:45

      IBFF/ÖIF - IFK Luleå 3 P-13


      16:45
    • 16:00

      Bergnäsets AIK 2 (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Bergnäsets AIK 2 (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Luleå FC (hemma) P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatcher P-16


      19:00
  • 6Tor
    • 13:00

      Alviks IK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Examenscupen F-15

    • 10:00

      IFK Luleå Blå (borta) F-13


      12:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Examenscupen P-16


      17:00
    • 10:00

      Examens cup P-14


      16:15
    • 14:00

      Seriematch Norra United- Sandåkerns SK P-08/09


      16:00
    • 15:30

      Träning F-18


      16:30
    • 15:30

      Träning P-18


      16:30
    • 16:00

      IFK Luleå Blå (hemma) P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Älvsby IF (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
      Gotis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Storfors AIK Blå (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Piteå IF FF Akademi (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:00

      Piteå IF FF Röd (borta) P-13


      21:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-16


      19:30
    • 18:00

      Seriematch munksund/skuthamn P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 14Fre
    • 18:00

      Sunderby SK (hemma) P-11


      20:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Sammandrag i Munksund 15/6 F-17


      12:00
    • 14:00

      Seriematch Lycksele IF-Norra United P-08/09


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Sammandrag Nordlunda P-17


      16:00
    • 15:00

      Träning F-13


      16:30
    • 15:30

      Träning F-18


      16:30
    • 15:30

      Träning P-18


      16:30
    • 17:00

      Match ibff P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Lira Bollklubb (hemma) P-11


      19:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Lira BK BLÅ (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Seriematch Norra United-Skellefteå FF P-08/09


      21:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Unbyns IF (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Hemmingsmarks IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Trångfors IF -Boden 2 (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Seriematch Älvsbyn P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      FC Norrsken (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      PSG Lokalgenomgång P-13


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
  • 28Fre
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-16

    • Heldag

      Piteå summer games P-15

    • Heldag

      PSG P-08/09

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-15

    • 08:00

      Piteå summer games F-13


      17:00
    • 08:00

      Piteå Summer Games F-16


      17:00
    • 12:00

      IK Junkeren 3 (borta) P-13


      13:30
    • 17:00

      Sunderby SK 1 (hemma) P-13


      18:30
    • 18:00

      Piteå Summergames P-14


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Piteå Summergames P-14

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-16

    • Heldag

      PSG P-08/09

    • 08:00

      Piteå summer games F-13


      17:00
    • 08:00

      Piteå Summer Games F-16


      17:00
    • 11:00

      IFK Luleå 3 (hemma) P-13


      12:30
    • 14:00

      Hammerfest IF Stein 2 (borta) P-13


      15:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Piteå Summergames P-14


      19:00
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-16

    • Heldag

      PSG P-08/09

    • 08:00

      Piteå summer games F-13


      17:00
    • 08:00

      Piteå Summer Games F-16


      17:00
    • 15:30

      Träning P-18


      16:30