Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjebyns IBF A-lag Dam (old)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Öjebyns IBF A-lag Dam (old).
A-lag Dam (old)
Följ oss för uppdateringar
Ellen hann inte på måndagsträningen,fick de info om ngt, ang. 100kr?
Ellen ska med till helgen, hoppas det kommer mer info på hemsidan om när, var och hur? //Eva
Hoppsan hejsan, jo jag for till Hortlax på möte inför en förhoppningsvis nystart för damlag i innebandy!! Går utmärkt att betala på måndag!
Bra Marina att du brskrivit lite lätt om vad som "pågår", tack! ÖIBF Föräldramiddags grupp från vårt lag: Ulrika K och Sara L..mer info kommer
Tack Katarina för idag, hoppas att vi får se dej på planen igen. Tror och hoppas att ni tjejer hade riktigt kul!
Ha de gott alla tjejer och ladda för nästa helgs innebandy med övernatning och mys!
MVH Ulrika R
Hej! Jag skulle lämna pengar idag men tränarn hann fara.Sara lämnar 100kr. på måndag istället.
Eva :)
Vill bara säga tusen tack till alla som ställer upp å tar på sig olika"ansvarsområden" för vårt lag - Ni är GULD värda!!! :) :) :)
/Maud me familj
Lagledarna från varje lag ska sitta i en "cupgrupp", i och med att jag sitter i styrelsen så har Sara J:s mamma och Mejas mamma/pappa tagit på sig detta. Ulrika sitter för F-00.
En annan grupp har tagit på sig att annordna en fest för alla föräldrar och ledare i föreningen.
Därav möte på klubbis =)
/Marina
Instämmer med Helena, nu hänger jag inte med...
Vad har jag missat för info?
Amanda, Ellen och Linda har skjuts och om det behövs rymmer vi en till i vår bil. Ulrica Kvarnerås
Rapportera