Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lohärads IF P-99
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lohärads IF P-99.
P-99
Följ oss för uppdateringar
Är det inte tabu !!med att föra tabeller i denna ålder
enligt uppland , (och ragga resultat )
Gnaget borde förstått att det skulle bli skit med nya tränaren. :/
Kastar man om bokstäverna i Alex Miller så blir det Laxermedel
Vadå tråkiga Trelleborg, det är ju jättekul när dom spelar inte minst idag :) :) :) :) :) :) :) :)
Rapportera
Det var speciellt en mening i Sirius match referat jag fastnade för lite extra== :) :) :) :) :) :) :)
I dag hade vi bjudit in Lohärad som tillhör de absolut bästa 99-lagen i Uppland, kanske tom det bästa.
På länken hittar ni ett mycket bra skrivet matchreferat från Sirius, vårat referat hittar ni under fliken träningsmatcher
RapporteraJimmy! Starkt att ta upp det med era föräldrar. Men vänta inte till nästa möte, utan gör det nu. För allvarlig att vänta med det till nästa möte.
Rapportera
Det är nog en rekommendation från Uff att inte göra det men förbudet mot b.l.a slutsegrare i cuper och resultat rapportering röstades bort med stor majoritet på senaste repskapet. Hoppas du är lite mindre undrande nu. När det gäller vårt deltagande i 98 serien så sköts den resultatrapportringen av Upplands FF trots vår ringa ålder :)
Rapportera