Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome IBK

Följ

Lindome IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 20:00

      Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 (hemma) HJ/JAS


      22:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 10:30

      Mölndals IBF P07 (hemma) P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Mölndals IBF P08 (borta) P-08


      13:00
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 11:30

      Herrestads AIF WH Rockets P09-10 (borta) P-10


      12:30
    • 13:00

      Surte IS IBK HV (borta) Herrveteraner


      15:00
    • 14:00

      Växjö IBK (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 15:30

      Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd (borta) P-09


      16:30
    • 16:30

      Myggenäs IBK D2 (hemma) Dam Utv/D2


      18:30
    • 17:15

      FBC Partille P05 Svart (borta) P-05


      19:15
    • 19:55

      Pixbo Wallenstam IBF H3 (borta) Herr Utv/H3


      21:55
  • 4Sön
    • 08:00

      Landvetter IBK F11 Blå (borta) F-10/11


      10:00
    • 09:00

      IBF Backadalen DV (hemma) Damveteraner


      11:00
    • 09:30

      Frölunda IBK P11 (borta) P-11


      10:30
    • 10:20

      FBC Lerum P06 Röd (hemma) P-06/07


      12:20
    • 10:40

      Floda IBK P10 Vit (borta) P-10


      12:20
    • 11:40

      FBC Lerum F07 Svart (hemma) F06/07


      13:40
    • 13:00

      Lindås Rasta IBK P05 Blå (hemma) P-05


      15:00
    • 13:20

      Ale IBF F08/09 (borta) F-08/09


      15:20
    • 15:00

      Varla IBK P04 Gbg (borta) HJ/JAS


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Frölunda IBK P09 Grön (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      IBK Utby H6 (borta) Herr Utv/H6


      19:00
    • 17:10

      FBC Lerum Dj Röd (borta) F-03/04


      19:10
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Herrestads AIF WH Rockets H2 (hemma) Herr A-lag


      21:00
    • 20:00

      Eken IBK H3 (borta) Herr Utv/H3


      22:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Eken IBK F11/12 (hemma) F-10/11


      11:00
    • 10:15

      Utbynäs SK F06/08 (hemma) F-08/09


      12:15
    • 11:30

      IK Zenith P11 Svart (hemma) P-11


      12:30
    • 12:15

      Lindås Rasta IBK P09 Röd (borta) P-09


      13:15
    • 14:00

      Dingle AIK P06 Blå (borta) P-06/07


      16:45
    • 14:00

      Landvetter IBK P08 Vit (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      FBC Kalmarsund (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 16:30

      FBC Partille P05 Röd (hemma) P-05


      18:30
    • 18:10

      Lindås Rasta IBK F05 (hemma) F-03/04


      20:10
    • 18:30

      Lindås Rasta IBK D2 (borta) Dam Utv/D2


      20:30
  • 11Sön
    • 10:10

      Hindås IBK P10 Svart (hemma) P-10


      11:20
    • 11:15

      FBC Lerum P09 Röd (hemma) P-09


      12:15
    • 12:20

      Utbynäs SK P 05 (borta) P-05


      14:20
    • 12:30

      IBF Älvstranden H6 (borta) Herr Utv/H6


      14:30
    • 14:10

      Kärra IBK DV (borta) Damveteraner


      16:10
    • 15:00

      IBK Göteborg P06 Vit (borta) P-06/07


      17:00
    • 15:15

      IK Zenith HJ Svart (hemma) HJ/JAS


      16:45
    • 16:00

      Träning F-12


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning HJ/JAS


      18:15
    • 18:30

      Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix (borta) F-03/04


      20:30
    • 18:30

      Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar (hemma) P-06/07


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 09:45

      FBC Lerum P11 Röd (hemma) P-11


      10:45
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 10:45

      Pixbo Wallenstam IBF P08 Vit (hemma) P-08


      12:45
    • 11:00

      U16 SM-kval HJ/JAS


      20:00
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 12:30

      Pixbo Wallenstam IBF D2 (hemma) Dam Utv/D2


      14:30
    • 12:40

      FBC Lerum F08 (borta) F-08/09


      14:40
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) Dam A-lag


      16:00
    • 14:30

      Sammandrag P-12


      17:30
    • 16:15

      FBC Partille HV (borta) Herrveteraner


      18:15
    • 17:10

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit (borta) P-10


      19:10
    • 20:00

      Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar (borta) P-06/07


      21:00
  • 18Sön
    • 10:00

      IK Zenith P-10 Grön (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd #1 (hemma) F-12


      11:30
    • 11:20

      Landvetter IBK F0508 (borta) F06/07


      13:20
    • 11:30

      Lindås Rasta IBK F12-13 (hemma) F-12


      12:00
    • 11:45

      Floda IBK P09 (hemma) P-09


      12:45
    • 12:00

      Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit #1 (borta) F-12


      12:30
    • 12:00

      Mölndals IBF HJ (borta) HJ/JAS


      14:00
    • 13:00

      Herrestads AIF WH Rockets P05 (hemma) P-05


      15:00
    • 13:40

      Träning P-08


      15:00
    • 14:40

      FBC Lerum P09 Svart (borta) P-09


      15:40
    • 14:45

      Myggenäs IBK H6 (hemma) Herr Utv/H6


      16:45
    • 15:00

      IBF Älvstranden H2 (borta) Herr A-lag


      17:00
    • 15:00

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      IBK Bergum DV (borta) Damveteraner


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 20:00

      Guldhedens IK H2 (hemma) Herr A-lag


      22:00
    • 20:00

      IK Zenith/Öckerö IBK (borta) F-03/04


      22:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 11:30

      Surte IS IBK F08 (borta) F-08/09


      13:30
    • 12:40

      IBF Backadalen HJ Röd (hemma) P-05


      14:40
    • 13:00

      IBF Älvstranden F05 Svart (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:30

      Landvetter IBK P09 Blå (borta) P-09


      14:30
    • 15:00

      Idrottsskolan Mölndal Lindome IBK


      16:30
    • 15:15

      Munka-Ljungby IBK (borta) Dam A-lag


      17:15
    • 17:00

      Torslanda IBF H3 (hemma) Herr Utv/H3


      19:00
    • 17:15

      Herrestads AIF WH Rockets D2 (hemma) Dam Utv/D2


      19:15
  • 25Sön
    • 09:00

      Landvetter IBK DV (hemma) Damveteraner


      11:00
    • 10:15

      FBC Vinga HV (hemma) Herrveteraner


      12:15
    • 11:30

      Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd (hemma) F06/07


      13:30
    • 12:50

      Lindås Rasta IBK P06 Blå (hemma) P-06/07


      14:10
    • 13:35

      IBK Bergum junior herr (borta) HJ/JAS


      15:35
    • 14:15

      Myggenäs IBK P-08 (hemma) P-08


      16:15
    • 14:30

      Skatås Göteborg IBK H6 (borta) Herr Utv/H6


      16:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 20:00

      Varla IBK (borta) HJ/JAS


      22:00
  • 31Lör