Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome IBK

Följ

Lindome IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Mars 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.9
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 6Lör
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 17:00

      Surte IS IBK H3 (hemma) Herr Utv/H3


      19:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Landvetter IBK HV (hemma) Herrveteraner


      11:00
    • 12:45

      Melleruds IBK Div H6 (Spelar EJ) (hemma) Herr Utv/H6


      14:45
    • 13:30

      FBC Lerum Utveckling H2 (borta) Herr A-lag


      15:30
    • 14:10

      Kärra IBK DV (borta) Damveteraner


      16:10
    • 15:00

      IBK Kungälv D2 (hemma) Dam Utv/D2


      17:00
    • 15:45

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 8Mån
    v.10
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Stenungsunds IBK P05 1 (hemma) P-05


      20:15
  • 13Lör
    • 00:00

      Floda IBK P09 (hemma) P-09


      02:00
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 11:20

      Mölndals IBF HJ Röd (hemma) HJ/JAS


      13:20
    • 13:00

      IBF Backadalen DV (borta) Damveteraner


      15:00
    • 14:00

      Fagerhult Habo IBK (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 14:30

      Burås IK H2 (borta) Herr Utv/H3


      16:30
    • 14:30

      Öckerö IBK H3 (hemma) Herr Utv/H3


      16:30
    • 16:30

      IBF Backadalen H6 (hemma) Herr Utv/H6


      18:30
    • 17:00

      Utbynäs SK H6 (borta) Herr Utv/H6


      19:00
    • 18:10

      FBC Partille D2 (borta) Dam Utv/D2


      20:10
  • 14Sön
    • 00:00

      Floda IBK P09 Vit (borta) P-09


      02:00
    • 10:50

      Eken IBK F05-07 (hemma) F06/07


      12:50
    • 11:00

      Lindås Rasta IBK P09 Röd (borta) P-09


      13:00
    • 11:20

      IBK Göteborg P06 Vit (borta) P-06/07


      13:20
    • 12:10

      Pixbo Wallenstam IBK HV (borta) Herrveteraner


      14:10
    • 12:10

      Orust IBK P06 (hemma) P-06/07


      14:10
    • 13:00

      FBC Lerum D2 (borta) Dam Utv/D2


      15:00
    • 13:30

      Mölndals IBF HJ Vit (hemma) P-05


      15:30
    • 15:20

      Varla IBK P04 Gbg (hemma) HJ/JAS


      17:20
    • 15:45

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Romelanda UF H2 (borta) Herr A-lag


      18:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:25

      IBK Kungälv HV (borta) Herrveteraner


      20:25
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:10

      IBK Bergum DV (borta) Damveteraner


      21:10
  • 15Mån
    v.11
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 00:00

      Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd (borta) HJ/JAS


      02:00
    • 08:30

      Ledare i P09 ansvarar för Bollskoj/Uppstart P-09


      12:20
    • 09:00

      Kärra IBK DV (hemma) Damveteraner


      11:00
    • 09:00

      Landvetter IBK DV (hemma) Damveteraner


      11:00
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 13:20

      FBC Partille H6 (borta) Herr Utv/H6


      15:20
    • 13:30

      Landvetter IBK H2 (borta) Herr A-lag


      15:30
    • 14:00

      FBC Sisjön H2 (hemma) Herr A-lag


      16:00
    • 15:30

      FBC Partille P08 Blå (hemma) P-06/07


      17:30
    • 16:15

      Myggenäs IBK D2 (borta) Dam Utv/D2


      18:15
    • 16:30

      Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit (borta) P-09


      18:30
    • 17:00

      Warberg IBF (hemma) HJ/JAS


      19:00
    • 17:00

      Landvetter IBK P09 Blå (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      IBK Kungälv H3 (borta) Herr Utv/H3


      20:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Pixbo Wallenstam IBF HJ Vit (borta) P-05


      02:00
    • 09:00

      Ale IBF HV (hemma) Herrveteraner


      11:00
    • 09:00

      Surte IS IBK HV (hemma) Herrveteraner


      11:00
    • 10:20

      Landvetter IBK F07 Blå (hemma) F06/07


      12:20
    • 11:40

      IBK Alingsås P-Ungdom GBG (hemma) HJ/JAS


      13:40
    • 15:30

      Dingle AIK H3 (hemma) Herr Utv/H3


      17:30
    • 15:45

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:15
    • 16:40

      IK Zenith P06 Vit (borta) P-06/07


      18:40
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:15

      FBC Lerum Utveckling Röd (borta) P-05


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 22Mån
    v.12
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:00

      IBK Kungälv D2 (borta) Dam Utv/D2


      21:00
    • 19:30

      IBF Älvstranden (borta) F-03/04


      21:30
    • 20:00

      FBC Lerum Utveckling Svart (borta) HJ/JAS


      22:00
  • 27Lör
    • 07:00

      Frölunda IBK P09 Grön (hemma) P-09


      09:00
    • 10:10

      Träning F-14


      11:10
    • 11:15

      Träning P-14


      12:15
    • 12:00

      Ale IBF H4 (borta) Herr Utv/H3


      14:00
    • 14:00

      Lindås Rasta IBK (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 16:30

      Ale IBF HJ Blå (borta) HJ/JAS


      18:30
    • 16:35

      Kärra IBK F07 Röd (borta) F06/07


      18:35
    • 17:00

      IBF Backadalen H2 (borta) Herr A-lag


      19:00
    • 17:00

      Landvetter IBK HV (borta) Herrveteraner


      19:00
    • 17:00

      Lindås Rasta IBK P07 svart (borta) P-06/07


      19:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Ale IBF HV (borta) Herrveteraner


      02:00
    • 09:00

      IBK Bergum DV (hemma) Damveteraner


      11:00
    • 11:50

      Mölndals IBF P09 (hemma) P-09


      13:50
    • 13:00

      IBK Bergum P06-08 Rosa (hemma) P-06/07


      15:00
    • 13:00

      Myggenäs IBK Ungdom (borta) P-05


      15:00
    • 13:30

      FC/FBC Helsingborg (borta) HJ/JAS


      15:30
    • 14:30

      FBC Lerum Utveckling H6 (hemma) Herr Utv/H6


      16:30
    • 14:30

      Lindås Rasta IBK D2 (hemma) Dam Utv/D2


      16:30
    • 15:45

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      FBC Lerum D Vet (borta) Damveteraner


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 29Mån
    v.13
  • 30Tis
  • 31Ons