Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      20:00
    • 18:15

      Match hemma mot Hemsjö F09-10


      19:20
  • 2Tis
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P06-07


      12:00
    • 16:00

      Träningsmatch Alingsås KIK F05-06


      18:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
    • 16:00

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P08-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F11-12


      17:30
    • 18:00

      Träning F05-06


      19:30
  • 8Mån
    v.24
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Cykel


      20:00
    • 18:15

      Match P06-07


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch TFK/HIS F05-06


      20:00
  • 9Tis
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      20:00
    • 18:15

      Match hemma mot Frisco F09-10


      19:20
  • 16Tis
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning E-laget


      19:30
    • 18:30

      Östadkulle SK (hemma) P08-09


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 00:00

      Östadkulle SK (borta) P06-07


      02:00
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
    • 18:00

      Träning F05-06


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 09:30

      Träning Simskola


      10:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      20:00
    • 18:30

      Vänersborgs IF (hemma) F05-06


      20:30
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Säven/Hol (borta) P06-07


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Hemsjö IF (borta) Herr


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:30

      Vänersborgs FK (borta) F05-06


      12:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
      Ollevi - Utomhus