Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Eskilscupen U17/U19

    • 11:00

      Skara FC A (borta) A-lag Herrar


      13:00
      Ardala IP A
      Serie: Träningsmatcher Herrar 2021
    • 12:30

      Helsingborgs IF (hemma) U16


      14:30
  • 7Sön
    • 00:00

      Eskilscupen U17/U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
    • 09:30

      Preparandläger P-10/11


      17:00
    • 17:00

      Träning U17/U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Bergdalens IK (hemma) P-08


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 19:15

      Sandared/Sjömarken (borta) P-07


      21:15
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 11:00

      Västra Mark (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Vara SK Svart (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Sandareds IF (hemma) U17/U19


      15:00
  • 14Sön
    • 16:30

      IF Olsfors (borta) P-12


      18:30
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-10/11


      19:00
    • 17:00

      Bollebygds SK (hemma) F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Vänersborgs FK (hemma) U17/U19


      20:00
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13/14


      18:30
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:45

      Sjömarkens IF (borta) A-lag Damer


      20:45
    • 19:00

      Annelunds IF (hemma) P-08


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Hyssna IF (hemma) P-12


      11:30
    • 11:30

      Svenljunga IK (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Lunds BK (hemma) U16


      15:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Norrby IF (hemma) P-07


      02:00
    • 10:30

      Sandareds IF (hemma) F-13/14


      12:30
    • 11:00

      Mariedals IK (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:30

      Lerums IS (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Sparsörs AIK (hemma) F-13/14


      14:00
    • 13:00

      Fritsla IF (borta) P-13


      15:00
    • 14:30

      Fritsla IF (borta) P-14


      16:30
    • 15:00

      Fristads GoIF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Fritsla IF (hemma) P-10/11


      19:00
    • 17:00

      Domare div 8 U16


      18:45
    • 18:30

      Bredared/Sandhult (hemma) P-10/11


      20:30
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 00:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-07


      02:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Västra Mark (hemma) P-14


      19:30
    • 17:30

      Skene IF (hemma) P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Dalsjöfors GoIF (borta) A-lag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning U17/U19


      18:00
    • 18:00

      Kronängs IF (borta) F-11/12


      20:00
  • 27Lör
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 10:15

      Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart (borta) P-14


      12:15
    • 11:00

      Lerums IS (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (borta) F-13/14


      14:00
  • 28Sön
    • 09:30

      Bergdalens IK Röd (borta) F-13/14


      11:30
    • 13:00

      Sjömarken/Sandared (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Skene IF (borta) P-12


      15:00
    • 15:00

      Landskrona BoIS (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      Sandared/Sjömarken (borta) P-10/11


      17:00
    • 16:00

      Lindome GIF (borta) U17/U19


      18:00
    • 16:00

      Horreds IF (hemma) P-13


      18:00
    • 17:00

      Fritsla IF (borta) P-10/11


      19:00
    • 17:00

      Skene IF Vit (hemma) P-13


      19:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13/14


      18:30
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Vara SK Svart (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45