Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 11:00

      IF Elfsborg (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Domare Div 8 U16


      12:45
    • 14:30

      Halmstads BK (hemma) U16


      16:30
    • 16:30

      Vara SK Svart (borta) P-08


      18:30
    • 18:00

      Lindome GIF (hemma) U17/U19


      20:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Match P-14


      19:00
    • 18:00

      Hyssna IF (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Fritsla IF (hemma) P-14


      20:00
    • 18:30

      Sandared/Sjömarken (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 6Fre
    • 18:00

      Norrby IF (hemma) U17/U19


      20:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Västra Mark (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Kronängs IF (hemma) F-11/12


      12:00
    • 12:00

      BK Astrio (borta) U16


      14:00
    • 12:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Sandareds IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Bergdalens IK (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Ljungskile SK Herrfotboll (borta) U17/U19


      15:00
    • 14:00

      Horreds IF (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Domare Div 8 U16


      16:45
    • 15:00

      Fritsla IF (hemma) P-13


      17:00
    • 16:15

      Horreds IF (hemma) P-13


      18:15
    • 16:30

      Fritsla IF (hemma) P-10/11


      18:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Fritsla IF (borta) P-10/11


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 19:15

      Rydboholms SK (borta) U17/U19


      21:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Sjömarkens IF (borta) F-13/14


      12:00
    • 11:15

      Västra Mark (borta) P-14


      13:15
  • 15Sön
    • 09:30

      Horreds IF (borta) P-13


      11:30
    • 12:30

      Helsingborgs IF (borta) U16


      14:30
      Olympiafältet plan 6
      Serie: P16 Nationell Grupp 2
      Samlingsinfo: Gästhuset
      Samlingstid: 07:55
      Anteckning: Vi åker buss. Blå matchtröja. Ta med rejäl matsäck (lätt lunch).
      Resultat och referat
    • 14:00

      SK Mjörn 9:9 (borta) P-07


      16:00
    • 15:30

      Norrby IF (borta) P-08


      17:30
    • 18:00

      Vårgårda IK (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Sävedalens IF (hemma) U17/U19


      20:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning U17/U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning med IF Elfsborg P-08


      18:30
    • 17:00

      Utbytesträning med Elfsborg P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) A-lag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Borgstena/Sparsör (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning U17/U19


      18:00
    • 17:00

      Ställa i ordning lokal för 100-års fest U16


      20:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
  • 21Lör
    • Heldag

      Fotbollens Dag A-lag Damer

    • Heldag

      Fotbollens dag P-13

    • 10:00

      Sandared/Sjömarken (hemma) P-10/11


      12:00
    • 10:00

      Skene IF (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Torestorp/Älekulla FF Svansjö* (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hyssna IF (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Skene IF Vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Skene IF Svart (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Hestrafors IF (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:15

      Dalsjöfors GoIF Vit (hemma) U17/U19


      14:15
    • 13:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (hemma) F-11/12


      15:00
    • 13:00

      Match på Fotbollens dag PF15


      15:00
    • 14:00

      Långareds BoIS (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      IF Olsfors (hemma) P-10/11


      16:30
    • 15:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) U16


      17:00
    • 18:30

      100 års festen U17/U19


      22:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning U17/U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Brämhults IK Vit (hemma) P-12


      20:45
    • 19:00

      Hemsjö IF (hemma) P-08


      21:00
    • 19:15

      Kronängs IF U (borta) A-lag Damer


      21:15
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 09:40

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-07


      11:40
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-12


      13:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Skene IF (borta) F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Skene IF (borta) P-14


      13:00
    • 13:00

      Sätila SK (borta) P-10/11


      15:00
    • 13:00

      Match Skene IF-Kinna IF P-13


      15:00
    • 13:00

      Skene IF Vit (borta) P-13


      15:00
    • 15:00

      Lunds BK (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      Sätila SK (borta) P-10/11


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Norrby IF (hemma) U17/U19


      20:00
    • 19:00

      Gerdskens BK (borta) P-08


      21:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis