Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
    • 18:30

      Träning P-10/11


      20:00
    • 18:30

      P09 träning P-08


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 3Tor
    • Heldag

      GO Fotboll (Gais Open) - 09 klassen P-08

    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 4Fre
    • Heldag

      GO Fotboll (Gais Open) - 09 klassen P-08

  • 5Lör
    • Heldag

      GO Fotboll (Gais Open) - 09 klassen P-08

    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 10:30

      Internmatch U16


      12:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      Ternströms minne-inomhus F-13/14

    • 08:00

      Ternströms minne F11 F-11/12


      13:00
    • 09:00

      Ternströms minne P-14


      16:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:00

      Internmatch U16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Internmatch U16


      12:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Ternströms minne-inomhuscup F-13/14

    • 08:00

      Ternströms minne F12 F-11/12


      13:30
    • 08:00

      Cup Ternströms minne P-15


      19:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
  • 14Mån
    v.46
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:00

      Internmatch U16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Internmatch U16


      12:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.47
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning U17/U19


      18:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
      Konstgräset Kunskapens hus Skene
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Internmatch U16


      10:30
    • 10:30

      Bergdalens IK (hemma) P-08


      12:00
    • 16:30

      Avslutning P-10/11


      19:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.48
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30