Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kajutan BC KAJBC

Följ

KAJBC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kajutan BC
Boule
KAJBC

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 6 mar 2011 Jens

    Har fixat ett forum nu på prov. Hoppas att alla orkar ta sig tid att kolla in det i alla fall. Tror det kan vara ett riktigt bra tillskott!
    Ni hittar forumet på kajutan.forum24.se
    Har ni några frågor så tveka inte att höra av er till mig på 073 784 55 52 eller jensan.ohlsson@gmail.com

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 Jens

    Det kom upp på årsmötet att det inte var populärt att skriva långa inlägg i denna gästbok. Jag jobbar nu på ett smart alternativ. Hoppas det kommer funka och bli populärt. Återkommer med mer info

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 janne hooken

    hej håkan uppför dig inte som en viss norrman i spåret om jag minns rätt så fick ni spö av en artrosgubbe plus en nybörjare i grundspelet. m.v.h. j.w.

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 Jens

    *blink blink*

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 Jens

    Håkan: Det var ju i vilket fall inte så svårt att vinna över er.. Sen om jag och Janne lyckades mörka en läggmatch i semin för jag hade hemlängtan är ju en annan femma )

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 Håkan

    Conny!
    Skämt åsido, så tror jag många vill trycka till oss efter vad jag skrivit. Det är poängen i det, hoppas jag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 Håkan

    Tänkte inte på de!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2011 Conny

    Nu är det ju ingen ide att spela lördags cup om ni ska vinna varje gång :/ ha ha

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 mar 2011 Håkan

    Jens!
    Förstår att det är tungt med er elever att punga ut en massa pengar per tillfälle. Man kanske kan lösa det med principen vi har för pensionärer på medlemsavgiften att vi har subventionerade priser på anmälningsavgift till olika tävlingar för SKOLUNGDOMAR. Dannes boule - tävling idag gör oss till mycket bättre spelare. De flesta krigade för att vinna prispotten, vilket gör att vi får bättre rutin och spelare när det gäller. Tror säkert att många vill ha revanch på oss som vann. För att Northugga lite extra så säger jag: Ni kommer aldrig att ta oss i en cup som den här. Lill - Danne har inget med den här texten att göra. Det är bara jag. Han kanske håller med.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 mar 2011 Jens

    Ja det var skitkul idag Danne, och alla inblandade! Vill inte gnälla, men 40 kr per gång om det ska vara varje helg är för mycket för min del. Men varannan vecka funkar väl. Vi ses imorgon på årsmötet

    Rapportera

    Rapportera