Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kajutan BC KAJBC
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kajutan BC KAJBC.
KAJBC
Följ oss för uppdateringar
Sylve!!
Tyckte inte du att det var dyrt med 40 kronor?
Nu får du ju betala 80 kronor.
Danne!!går det bra att jag spelar med sex klot på lördag,, Jag vill spelar själv,
Min epost är fel på hemsidan. Den står angiven som Jensa.ohlsson@gmail.com men ska vara jensan.ohlsson@gmail.com. Vore bra om någon kunde ändra det.
PS. Ser ut som om jag också kommer på lördag, men vågar inte lova något än.
Kan man lita på denna tid nu?
Eller kommer det fler olika förslag. Tycker det är ok att Danne testar nåt nytt när det ändå är diskussioner om lördagscupens vara eller inte vara.
Tycker att Morgans förslag om varannan vecka är ett bra förslag. Då får ju alla sina önskemål infriade.
Några vill lira sent med låg insats och några vill lira tidigare med lite högre insats. Då är det väl bra att kunna välja när man vill spela.
Hej Lill Danne. Kan ej på lördag som det ser ut nu. Ett förslag. Starta 11:00 varannan vecka och 13:00 resterande. Hellre spela på dagen än på kvällen. Sänk insatsen till 20 lappen och att vinnande lag tar hem potten. Mogge.
Rapportera
Hej Lill Danne. Planerna ändrade. Anmäler mig ,Mogge, och frugan ,Wailet, till dubbeln. Vi ses 10:30 på lördag. Lycka till Danne. Bra intiativ. Mogge.
Rapportera