Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hamburgsunds IF A-Lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hamburgsunds IF A-Lag Herrar.
A-Lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Måntro att det skall diskuteras. Även en bandare från Ranebolägret fattas mig.
Rapportera
Det fanns en tid när människor reste land och rike kring för att uppleva den mytomspunna "Bevattningscirkusen". Den var även mycket omskriven i detta forum under en längre tid. Tyvärr hade HIF inne två datakonsulter som jobbade gratis under en tid med något dom inte hade en aning om, detta resulterade i att gästboken försvann under mystiska omständigheter, borta var alltså all den speciella läsningen kring cirkusen. Nu när våren nalkas våre det trevligt med lite cirkus igen, någon som vet var man kan få tag i biljetter eller hört talas om det resande folkets e-mail adress.
Rapportera
Herr Nilsson, det var ju jag som höll i kuvertet med degen. MEn jag kan inte komma ihåg att det fanns ngt kvar dagen efter... E du säker att du inte köpte morötter för pengarna???
Skämt å sido. Jag hade pengarna i fickan hela kvällen och """skötte""" (om man vågar trooo`t) även utbetalningarna, men såg som sagt inte till några pengar på söndagen, kanske ett diskussionsämne för lödagskvällen som nalkas!
höhö, jag går på i kville tio över 5 imorn då?
Rapportera