Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hamburgsunds IF Herrlag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hamburgsunds IF Herrlag.
Herrlag
Följ oss för uppdateringar
Kan tyckas som om man försöker ikläda sig rollen som moralisk väktare... Men så är inte fallet!!!
Däremot bör vi fundera på VILKA signaler vi kablar ut i cyberrymden i VILKET forum. Tidigare inlägg hör snarare hemma på "Facebook" motsv. Och inte i ett forum som kan besökas fritt av alla åldrar med HIF som ansvarig!!!
Detta hoppas jag vi alla är överens om.
/30-åringen!!!
Kommer inte på träningen... :/ Jag har ett trasigt knä och kan inte träna på typ 2-3 veckor :(
Rapportera
Det är så att jag fick massa mail skickade till mig om att det var dags att förnya domänen www.hamburgsundif.com eftersom jag hade hand om den sidan innan ni bytte till laget.se, jag vidarebefodrade några utav dessa mail till Kenneth med hur det gick sedan vet jag inte, eller jo klart surfar man in på sidan så ser vi ju vad som har hänt
Rapportera
Nej Nej självklart inte direkt när ja läste: ALERT! Your search has generated sexually explicit results. stängde ja av hela datorn i panik.
men frågan är ju vad är hamburgsundif egentligen?
Viktor... Hoppas du inte tryckte "ENTER" (I det finstilta finns ju instruktioner om åldersgräns)???
Rapportera
Se nyheter.
Rapportera