Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Stan IBK

Följ

Gamla Stan IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gamla Stan IBK
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Wibax-cup i Piteå P-15

    • Heldag

      Fika och Sekretariat P-12

    • 11:00

      Sävar IK/Täfteå IK (hemma) Utveckling Herr


      13:00
    • 11:00

      Match Boliden (hemma) F-11/12


      12:00
    • 12:00

      FBC Moröbacke P12 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Holmsund City IBC (hemma) F08


      15:00
    • 15:00

      Sävar IK/Täfteå IK (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Röbäcks IF (hemma) Utveckling Herr


      17:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Fika och Sekretariat P-12

    • 11:30

      Skellefteå IBS/ Vit P12 (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Kågedalens AIF P14 (borta) P-14


      14:00
    • 12:30

      Skellefteå IBK/ Svart P10-11 (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F08


      15:00
    • 13:00

      Föräldramöte P-13


      14:00
    • 13:30

      Skellefteå IBK/Svart P09 (hemma) P-09


      15:30
    • 14:00

      Skellefteå IBK /GSIBK P13 (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Umeå Västra IF/IBK (hemma) JAS/UtvA


      17:00
    • 18:30

      Träning Akademi


      19:30
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:55

      Träning JAS/UtvA


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:15

      Träning JAS/UtvA


      17:30
    • 17:30

      Träning Utveckling Herr


      18:15
    • 18:15

      DM semi Damlaget-Thorengruppen F-11/12


      20:00
    • 18:15

      DM-Semifinal vs Thorengruppen! P-12


      21:00
    • 18:30

      DM-semifinal F08


      20:30
    • 18:30

      DM Semi GS DamAlls - Thorengruppen SSL JAS/UtvA


      20:30
    • 18:30

      Gamla Stan IBK - Team Thorengruppen (dam) P-13


      20:15
    • 18:45

      Träning Allsvenskan Damer


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:30

      Bureå Idrottsförening 14 Mix (hemma) P-14


      12:30
    • 11:00

      FBC Moröbacke P12 (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Sandåkerns SK (hemma) Utveckling Herr


      14:00
    • 12:00

      Kågedalens AIF P11-12 (borta) P-12


      14:00
    • 13:00

      Sundsvalls IBF (hemma) Allsvenskan Damer


      15:00
    • 14:00

      Skellefteå IBK/ Röd P09 (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      Umeå City IBF (borta) F08


      16:30
    • 15:45

      Moälvens IBK/Örnsköldsvik IBK (hemma) Jas HJ18 2023/24


      17:45
  • 11Sön
    • 09:30

      FBC Moröbacke F14 (hemma) F-14


      11:30
    • 11:30

      Skellefteå IBS P13 (borta) P-13


      13:30
    • 12:00

      Örnsköldsvik IBK (hemma) JAS/UtvA


      14:00
    • 13:30

      Sammandrag P-15


      16:30
    • 16:00

      Kågedalens AIF P 09-10 (hemma) P-09


      18:00
    • 18:30

      Träning Akademi


      19:30
  • 12Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning F-11/12


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning Utveckling Herr


      18:30
      Balderhallens Gym
      Samlingstid: 17:40
      Anteckning: Klara och redo 17.40 i gymmet för genomgång.
      Vattenflaska, träningskläder och ordentliga skor.
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning Utveckling Herr


      19:45
    • 18:45

      Träning Allsvenskan Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F08


      19:45
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:50

      Teori JAS/UtvA


      18:10
    • 18:10

      Träning JAS/UtvA


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:30

      Match IBS f-12 (borta) F-11/12


      11:30
    • 11:00

      Gimonäs Umeå IF (borta) Jas HJ18 2023/24


      13:00
    • 12:00

      Skellefteå IBK (hemma) F08


      14:00
    • 13:00

      IBK Luleå (borta) Allsvenskan Damer


      15:00
    • 13:00

      Matchsammandrag 17/2 P16


      16:00
    • 14:30

      Skellefteå IBS P13 (borta) P-12


      16:30
  • 18Sön
    • Heldag

      Fika och Sekretariat P-12

    • 12:00

      FBC Moröbacke / Vit P14 (borta) P-13


      14:00
    • 12:30

      Skellefteå IBS / Vit P12 (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Team Thorengruppen SK (borta) JAS/UtvA


      15:00
    • 13:00

      Sävar IK/Täfteå IK (borta) Utveckling Herr


      15:00
    • 14:00

      Bureå Idrottsförening 14 Mix (borta) P-14


      16:00
    • 15:00

      Holmsund City IBC (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Kågedalens AIF P13 (borta) P-14


      17:00
    • 15:00

      Clemensnäs IF F12-13 (borta) F-14


      17:00
    • 18:30

      Träning Akademi


      19:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F08


      19:45
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:50

      Träning JAS/UtvA


      20:00
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:15

      FBC Moröbacke/ Vit P14 (hemma) P-14


      12:15
    • 10:45

      Gamla Stan IBK arrangerar sammandrag P-15


      16:00
    • 11:15

      FBC Moröbacke/ Svart P14 (hemma) P-14


      13:15
    • 14:00

      IBF Dalen (hemma) Allsvenskan Damer


      16:00
    • 14:00

      IBF Dalen/FC Dalen (hemma) F08


      16:00
    • 14:00

      Skellefteå IBS (hemma) F-16


      15:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Skellefteå IBK / Röd P10-11 (borta) P-11


      02:00
    • 09:45

      Skellefteå IBS F13 (hemma) F-14


      11:45
    • 11:00

      Match IBK (hemma) F-11/12


      12:00
    • 12:30

      IBF Dalen/IBS Dalen (hemma) Utveckling Herr


      14:30
    • 15:00

      Umeå Västra IF/IBK (hemma) JAS/UtvA


      17:00
    • 15:00

      Skellefteå IBK/ Röd P10-11 (borta) P-11


      17:00
    • 18:30

      Träning Akademi


      19:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor