Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Stan IBK

Följ

Gamla Stan IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gamla Stan IBK
Välj lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 15:00

      Skridskoåkning med skotträning F-06


      16:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 4Mån
    v.1
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 00:00

      Skellefteå IBK/ Svart P10 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Gullänget-Kroksta IBS (hemma) Utv Herrar


      00:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK P06-07 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK P06-07 (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS F08-09 (borta) F08


      02:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Skellefteå IBK P05-07 (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK /Svart P09 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Match Rönnskär 10-Gamla Stan F-09


      00:00
    • 00:00

      Skellefteå IBK P05-07 (hemma) P-06


      02:00
    • 10:30

      Träning A-lag Damer


      12:15
    • 13:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) Div 2 herrar


      19:00
    • 15:00

      Umeå City IBF /Blå (hemma) F-05/SIBK


      17:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 11Mån
    v.2
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 00:00

      Skellefteå IBS F06-07 (hemma) F08


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK /Svart 07 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK /Svart 07 (hemma) P-07


      02:00
    • 11:00

      Träning A-lag Damer


      12:00
    • 15:30

      Spöland Vännäs IF (borta) Div 2 herrar


      19:00
    • 15:30

      Holmsund City IBC (borta) Utv Herrar


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Gamla Stan IBK 06 (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK /Gul P08 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK 06 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Match Gamla Stan-IBS 0809 F-09


      00:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 18Mån
    v.3
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      17:45
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 00:00

      Umeå Västra IBK (hemma) F-05/SIBK


      02:00
    • 00:00

      Byske FF 07 (hemma) F08


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBK/ Svart P09 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK 07 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS P07 (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Gamla Stan IBK /Svart 07 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Röbäcks IF/IBF Dalen (hemma) Utv Herrar


      00:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS P07 (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      Byske FF 07 (hemma) F08


      02:00
    • 11:30

      Umeå Västra IBK (hemma) F-05/SIBK


      13:30
    • 13:00

      Sargvakt F08


      15:00
    • 15:30

      JÄBO IK (hemma) Div 2 herrar


      19:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Skellefteå IBS P06 (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS P08 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Match Gamla Stan-Bureå 07-09 F-09


      00:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS P06 (borta) P-06


      02:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 25Mån
    v.4
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      17:45
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      Kågedalens AIF F06 (borta) F-06


      02:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 14:30

      Spöland Vännäs IF (borta) Utv Herrar


      16:00
    • 15:30

      Hörnefors IF (borta) Div 2 herrar


      19:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Kågedalens AIF F06 (borta) F-06


      02:00
    • 00:00

      Bureå Idrottsförening P05 (hemma) P-06


      02:00
    • 14:30

      IBF Dalen (borta) F-05/SIBK


      16:30
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00