Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Stan IBK

Följ

Gamla Stan IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gamla Stan IBK
Välj lag

Mars 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.9
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 00:00

      Umeå City IBF/Vit (borta) F-05/SIBK


      02:00
    • 00:00

      Umeå City IBF/Vit (borta) F-05/SIBK


      02:00
    • 09:00

      Träning P/F-13


      10:00
    • 11:30

      Rönnskär Railcare IF (borta) Div 2 herrar


      19:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.10
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05/SIBK


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 00:00

      Bureå Idrottsförening P08-09 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF P09 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Bureå Idrottsförening P06 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBK P07 (hemma) P-07


      02:00
    • 09:00

      Träning P/F-13


      10:00
    • 15:00

      Wibax-Piteå IBK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Kågedalens AIF P09 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Bureå Idrottsförening P08-09 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBK P07/Svart (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Match Byske 08-Gamla Stan F-09


      00:00
    • 13:00

      Holmsund City IBC (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 15Mån
    v.11
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05/SIBK


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:15

      Träning P-08


      18:15
    • 19:15

      Träning Akademi


      20:30
  • 20Lör
    • 00:00

      Skellefteå IBS P07 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF/RIF 07-09 (borta) P-07


      02:00
    • 09:00

      Träning P/F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 13:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Vindelns IF (hemma) F-05/SIBK


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS P08 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS P06 (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Match Gamla Stan-IBS 10 F-09


      00:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 22Mån
    v.12
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05/SIBK


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:15

      Träning P-08


      18:15
    • 19:15

      Träning Akademi


      20:30
  • 27Lör
    • 00:00

      Kågedalens AIF/SIBS (borta) F-05/SIBK


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå IBS (hemma) Utv Herrar


      00:00
    • 09:00

      Träning P/F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.13
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00