Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Fagersta Södra IK
Välj lag/grupp

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:45

      Mässingscupen Skultuna FSIK 2017


      14:00
    • 10:00

      Match P-11 södra vit - syrianska, södra blå - BK 30 B-planen


      14:30
    • 10:00

      Norbergs AIF P 12/13 Lag vit (borta) P14


      12:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2018


      11:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2019


      11:00
    • 10:30

      Syrianska IF Kerburan P11-12 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Barkarö SK P-12 Blå (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      Västerås BK 30 P11 Svart (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Match P2015 C-planen


      15:00
    • 13:00

      Elastico FC P2015 Vit (hemma) FSIK 2015


      14:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Match P13 x2 C-planen


      12:00
    • 09:00

      Södra-VIK P-13


      11:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P15 Röd (borta) FSIK 2015


      11:00
    • 10:15

      Södra-Sala P-13


      12:15
    • 10:30

      IK Franke P2014 Vit Vit (borta) P14


      12:30
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P15 Vit (borta) FSIK 2015


      12:00
    • 11:15

      Hallstahammar-Södra P-13


      13:15
    • 12:00

      A-lagsmatch Fagersta Södra IK - Bollnäs GIF FF C-planen


      16:00
    • 12:00

      A-lagsmatch Fagersta Södra IK - Bollnäs GIF FF B-planen


      16:00
    • 13:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Mariebergs IK/MIK Utv. P15-19 (borta) U19


      15:00
    • 13:30

      Match Skultuna borta U15


      15:30
    • 16:00

      Match P12 C-planen


      17:30
    • 16:00

      Sala FF P12 Röd (hemma) P-12


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      POOLSPEL FSIK 2016


      14:00
    • 10:00

      Match u15 9-manna B-planen


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P2011 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2018


      11:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2019


      11:00
    • 10:30

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 10:30

      Match 9-manna mot Irsta U15


      12:00
    • 11:00

      FC Europe Juniors P2014 (hemma) P14


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P15 Svart (borta) FSIK 2015


      12:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF P15 Gul (borta) FSIK 2015


      13:00
    • 15:00

      Pershagens SK U17 (hemma) U19


      17:00
    • 15:00

      IK Franke P2012 (borta) P-12


      17:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Västerås Royals FC (hemma) U19


      02:00
    • 10:20

      POOLSPEL - INSTÄLLT FSIK 2016


      15:00
    • 10:30

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 11:00

      Sala FF P13 Svart (hemma) P14


      13:00
    • 12:30

      Match u15 11-manna B-planen


      15:00
    • 13:00

      Match P2015 C-planen


      15:00
    • 13:00

      Västerås SK FK Röd (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 13:00

      Poolspel Virsbo FSIK 2017


      17:00
    • 13:00

      Match 11manna U15


      15:00
    • 15:15

      Södra-Virsbo P-13


      17:15
    • 15:15

      Kolsva-Södra P-13


      17:15
    • 15:15

      Köping-Södra P-13


      17:15
    • 15:30

      Match P13 C-planen


      17:00
    • 17:00

      Match P12 C-planen


      18:30
    • 17:00

      Västerås BK 30 P12 SVART (hemma) P-12


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Ransta IK P10-11 (borta) U15


      20:15
    • 18:15

      Match 9-manna, Ransta borta U15


      20:15
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning FSIK 2017


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
      Idrottsplats Fagerliden
      Samlingstid: 16:50
    • 18:30

      Match P-11 södra - IK Oden B-planen


      21:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      IK Oden P11 Blå (hemma) P-11


      21:00
    • 19:00

      Match mot BK Forward U15


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Skiljebo SK P 14 Blå (borta) P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Romfartuna GIF P13/12 (borta) P14


      21:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning FSIK 2018


      11:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2019


      11:00
    • 12:00

      A-lagsmatch Fagersta Södra IK - Korsnäs IF FK C-planen


      16:00
    • 12:00

      A-lagsmatch Fagersta Södra IK - Korsnäs IF FK B-planen


      16:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK Juniorer (P05-06) (hemma) U19


      16:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Arboga Södra IF P15 Lag1 (borta) FSIK 2015


      10:30
    • 10:00

      Match P-11 södra - BK 30 B-planen


      12:30
    • 10:30

      Västerås BK 30 P11 Vit (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Match P12 C-planen


      12:30
    • 13:00

      Match P2015 C-planen


      15:00
    • 13:00

      Västerås BK30 P15 SVART (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 14:45

      Södra-VSK P-13


      17:00
    • 15:00

      Bruket BK (borta) U19


      17:00
    • 15:00

      Match P13 x2 C-planen


      18:00
    • 15:45

      Köping-Södra P-13


      18:00
    • 16:15

      Södra-VIK P-13


      18:15
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      IFK Västerås FK P15 Vit (hemma) FSIK 2015


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning FSIK 2017


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 18:30

      Köping FF Svart P11 (borta) P-11


      20:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Helges IF (borta) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Västerås SK FK P11 (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 18:00

      IFK Västerås FK P12 (borta) P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 00:00

      Match u15 9manna B-planen


      14:30
    • 11:00

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 13:00

      Köping FF P10 (hemma) U15


      15:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning FSIK 2019


      11:00
    • 11:00

      Sommaravslutning P14 C-planen


      14:00
    • 11:00

      Sommaravslutning P14 B-planen


      14:00
    • 11:00

      Föräldramatch P14


      14:00
  • 30Sön