Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Fagersta Södra IK
Välj lag/grupp

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Match U15


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK Juniorer (P05-06) (borta) U19


      16:00
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:15
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Norbergs AIF P 12/13 Lag Röd (hemma) P-12


      20:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Mini-cup FSIK 2015


      14:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2018


      11:00
    • 10:00

      Match: VSK-FSIK P-13


      14:00
    • 10:30

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 11:00

      Norbergs AIF P10 (borta) U15


      13:00
    • 11:00

      Seriematch Norberg borta U15


      13:00
    • 12:00

      IFK Västerås FK P12 (borta) P-12


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Skinnskatteberg U19


      14:30
    • 14:00

      Norbergs AIF P 11 (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Sala FF P14 (hemma) P14


      17:00
  • 5Sön
    • 09:20

      Match: Sörstafors/Kolbäck-Södra P-13


      13:20
    • 10:30

      Match P12 C-planen


      12:30
    • 11:00

      Seriematch Sala borta U15


      13:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 P13 BLÅ (borta) P14


      14:00
    • 13:00

      Forsbacka IK (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 15:30

      Ekeby BK P11 (hemma) P-11


      17:30
    • 17:30

      BK Sport U17 (hemma) U19


      19:30
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:15
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Tillberga IK Fotboll (borta) U19


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 9Tor
    • 11:00

      Match: Arboga-Södra P-13


      14:00
    • 13:00

      Match 11manna U15


      15:00
    • 14:30

      Matchanmälan P-13


      15:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P14 (borta) P14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 10:30

      Match Skiljebo U15


      12:30
    • 11:00

      Norbergs AIF P 12/13 Lag vit (hemma) P14


      13:00
    • 13:00

      Match P2015 C-planen


      15:00
    • 13:00

      Munktorps BK PF15 (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 15:00

      IFK Eskilstuna P 19 (hemma) U19


      17:00
    • 15:00

      Match P12 C-planen


      16:20
    • 15:00

      Västerås IK P2012 Blå (hemma) P-12


      17:00
  • 12Sön
    • 09:00

      POOLSPEL FSIK 2016


      14:00
    • 09:00

      Match P12 C-planen


      10:00
    • 09:20

      Matchanmälan Sörstafors/kolbäck P-13


      12:20
    • 11:00

      Match P12 C-planen


      12:30
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P-12 Röd (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Match P2015 C-planen


      15:00
    • 13:00

      Elastico FC P2015 (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 13:00

      IK Oden P15 Blå (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 13:00

      Match Norberg U15


      15:00
    • 15:00

      IK Oden Utv (hemma) U19


      17:00
    • 16:30

      Köping FF Röd P11 (borta) P-11


      18:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2017


      18:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Fotbollssektionen 17.30 Klubbstuga


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Ledarkommittén 18.00 Klubbstuga


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
      Onsjövallen, Fagersta
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Match P-11 södra - Irsta B-planen


      12:00
    • 09:15

      Irsta-Södra P-13


      11:15
    • 09:30

      Irsta IF P11 - 1 (hemma) P-11


      11:30
    • 09:30

      FC Europe Juniors P2014 (borta) P14


      11:30
    • 10:00

      Träning FSIK 2018


      11:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2019


      11:00
    • 10:15

      Norrby SK P10 Blå (borta) U15


      12:15
    • 10:15

      Match 9manna mot Norrby U15


      12:00
    • 11:30

      Tillberga IK Fotboll P-13 (borta) P14


      13:30
    • 12:00

      A-lagsmatch Fagersta Södra IK - Forssa BK B-planen


      16:00
    • 12:00

      A-lagsmatch Fagersta Södra IK - Forssa BK C-planen


      16:00
    • 13:00

      Forssa BK (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF P15 Röd (borta) FSIK 2015


      14:00
    • 13:30

      Surahammars FK P15 Svart (borta) FSIK 2015


      14:30
    • 16:00

      Gideonsbergs IF P12 (borta) P-12


      18:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Match P-11 södra - IK Oden B-planen


      12:30
    • 10:30

      IK Oden P11 Vit (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Kungsör BK 2 (borta) FSIK 2015


      12:00
    • 11:15

      BK30-Södra P-13


      13:15
    • 15:00

      Kerburan IF SK (hemma) U19


      17:00
    • 15:00

      Sörstafors-Kolbäck FK 12 (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Södra-Skultuna P-13


      17:00
    • 15:30

      Match P13 C-planen


      17:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2017


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning Bordtennis


      18:30
    • 17:45

      Barkarö-Södra P-13


      19:45
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Match u15 9-manna B-planen


      12:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2018


      11:00
    • 10:00

      Träning FSIK 2019


      11:00
    • 10:30

      Hallstahammars SK FK P-10 Vit Ibrahimovic (hemma) U15


      12:30
    • 10:30

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK P-11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF P13/12 (hemma) P14


      13:00
    • 14:00

      Match P12 C-planen


      16:00
    • 14:00

      IK Oden P12 (hemma) P-12


      16:00
    • 15:00

      Skyllbergs IK P05-08 (hemma) U19


      17:00
  • 26Sön
    • 09:00

      POOLSPEL FSIK 2016


      16:00
    • 10:30

      Match P14 C-planen


      13:00
    • 11:00

      Sörstafors-Kolbäck FK 1 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P13 BLÅ (hemma) P14


      13:00
    • 11:00

      Norbergs AIF P 12/13 Lag Röd (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      Match u15 11-manna B-planen


      15:00
    • 12:30

      Köping FF Svart (borta) FSIK 2015


      14:00
    • 13:00

      Match P2015 C-planen


      15:00
    • 13:00

      Barkarö SK P15 Röd (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 13:00

      Köping FF Röd (hemma) FSIK 2015


      14:00
    • 14:30

      Södra-Sala P-13


      16:30
    • 15:00

      Match P13 x2 C-planen


      18:00
    • 16:00

      IK Huge (borta) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Södra-Munktorp P-13


      18:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning FSIK 2017


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning FSIK 2016


      18:15
    • 17:00

      Träning FSIK 2017


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Match P-11 södra - Arboga B-planen


      21:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Arboga Södra IF P11 Svart (hemma) P-11


      21:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning Bordtennis


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30