Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringarSkriv positiva saker istället vi måste bättra oss och alla måste hjälpas åt för vi är ett lag. När vi inte har en tränare då måste alla hjälpas åt en del kan inte stå och snacka med varandra osv som sagt måste vi alla förbättra oss och vissa bättre inställning på träningarna
RapporteraMaschara träning, nästa gång inte Krister kommer ställ in träningen lika gärna. Hur svårt kan det vara alla kan väl svenska eller?
Rapporteratill er alla som vet om att de inte har betalt avgiften, så har ni till imon på träningen på er, sen är månaden slut.
RapporteraAsh fixa telefon, du behöver inte tanka den för det kommer du inte göra ändå, men så du kan skicka sms och så att man kan ringa dig!
Rapportera
Fixat :)
Rapportera