Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringar
Robin: För gamla kort är det 500kr i böter :)
Minns du inte när parker blev varnad för hans kort?
Eller tex Kofis kort som är från 80-talet. Så vissa måste uppdatera sina bilder.
Ahmed, man måste styra med järnhand ibland annars blir det inget gjort :)
Han tror fortfarande Sovjet unionen styr världen, han inser inte att de kollapsat. Han brukar berätta historier om Stalin. " He is a powerful man, with great strengt. He will crush his opponents with iron fist!", Stackars sate!
Rapportera
Ash//
Hahhaa Igor lyckades med hot om Gulag få alla att betala in medlemsavgift inom 2 veckor från det att han sa till. För oss tog det 1år.... :)
Till alla//
Otter har rätt. Har man ett spelarleg från förra året så byter man bara klistermärket fram.
Däremot vill jag ha passkort från Almir, Patrik, Dardan och Emil.
Men förra året hade du haft rätt Selver, detta är nytt för iår.
Är ni med?
Ahmed, du är alltid en del av detta laget även om du så skulle flytta till Somalia din fetis :D
Jag tog bort dig ur truppen för att folk inte skulle komma tilll första matchen och undra, "var är Ash"?
När jag kommer tillbaka selver!!! Allting ska bli i sin ordning igen. Jag ska få dig tillbaka på skrivbordet, du har sagt och gjort för mkt! :)
RapporteraAhmed jag har inte tagit bort dig :) , men den personen som har tagit bort dig har gjort helt rätt. Du har inte betalt medlemsavgiften för 2009
RapporteraRussia om man har en bild sen förra året då !? måste man lämna ett nu ändå ?
Rapportera
Tommy tack tack, glöm inte skriva upp dig på www.ash-fans.com!
Rapportera