Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringar
Ville bara meddela att reportaget om FC Komarken sänds i Sveriges Radio P4 i går eftermiddag kl. 17.36.
Det ligger ute på nätet nu för er som vill lyssna.
http://www.sr.se/cgi-bin/goteborg/sport/amnessida.asp?programID=25&Nyheter=&grupp=5780&artikel=2774174
/ Erik, radio Göteborg
Senaste ryktet säger att SSu försöker bli en del av Fc Komarken. Man har i varje SSU möte rapportering om Fc Komarken och hur det går för laget. Dem tar punkter om hur man kan förbättra klubben och klagar på att det inte står något om SSU när Fc Komarken näms i Media! Vad har SSU för roll i FCK? Ska dem inte vara endast sponsor!
En omröstning måste ske om dem kan vara kvar som våra Sponsorer!!!!!
selver? vad sa vi om möttet imorgon??? tid och plats?
krya på dig nicklas!
Dåliga nyheter tyvärr.
Nicklas bröt nyckelbenet i situationen och har en okänd men förmodligen allvarlig skada på inre ledbandet. Tråkigt...
Riktigt roligt att se debutanterna visa framfötterna idag! Och Saumar ditt äckel, jag kom i ett friläge men valde att släppa bollen till Mikey som hade öppet mål och bombade in den! Forza Komarken!
krya på dig niklas!! bra jobb idag gubbar, en vinst är alltid en vinst :)
Rapportera
inget som rör dig!
Rapportera