Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Komarken A-lag (Fotboll)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Komarken A-lag (Fotboll).
A-lag (Fotboll)
Följ oss för uppdateringar
olle sov igen så kanske du vaknar på rätt sida!!!!
dör nu e du helt vilsen.
Kritik har tidigare framförts och det är något som ni aldrig kommer att ta åt er av.Ni vet bäst.......
Rapportera
Konstruktiv kritik tar vi gärna och lyssnar på eller om du vill ge oss råd men komma hit och skriva massa skit är inte acceptabelt i vilken klubb som helst.
Ingen har bett dig att skriva här och vi har fått höra många gånger att vi inte blir långvariga, vi fick höra det av högt uppsata personer i kommunen att detta var 6 månaders projekt men så blev det inte.
Nu är det upp till oss att samla oss och knyta våra nävar, tacka de som stödjer oss och visa såna som Olle att har fel och kommer att ha fel även i framtiden.
dastan här är min Malik_M92@hotmail.com och här är tareks palestina_boy_411@hotmail.com
Rapportera
Jag har varit i Malmö hos min syster över helgen(där har jag inte svarat). Men alla som inte har betalat medlemsavgiften, se till att ta med pengarna idag och förseningsavgiften.
För jag inte kunde nås de senaste dagarna är det 100kr fortfarande. Men imorgon blir det 150kr.
Parker Ayewubo - Inte betalt, 100kr extra
Blnd Hassan - Inte betalt, 100kr extra
Robin Andersson - Betalt
Dastan Sharif - Betalt
John-Philip Andersson - Inte betalt, 100kr extra
Dardan Hoxha - Inte betalt, 100kr extra
Saumar El-Zein - Inte betalt, 100kr extra
Suleiman Abikar - Betalt
Kwashi Kpeku - Inte betalt, 100kr extra
Almir Saljunovic - Betalt
Nasim Banham - Betalt
Kawan Tofiq - Inte betalt, 100kr extra
Charles Baah - Inte betalt, 100kr extra
Mikael Olsson - Inte betalt, 100kr extra
Shwan Kamal - Inte betalt, 100kr extra
Malik Mohammed - Betalt
Tarek Hifawi - Betalt
Inför serien nu vill dem att vi ska få en dålig start för att sedan bli desmoraliserade. Dem vill att vi ska tappa tron och hoppet för att vi sedan ska lägga ner det vackra vi har byggt upp. Ni har all anledning och känna er uppretade och förbannade på dem här rasistiska människorna som bär på en illvilja gentemot sina medmänniskor. Men bli inte påverkad av dem på det viset att dem i slutändan har rätt om oss. Vi är komarkens stolthet och är stolta över att bära den fanan. Och det ska vi göra vare sig det går bra eller inte. Och glöm aldrig detta. Eftersom vårat syfte, våran intention med hela detta projektet byggs på kärlek. Och deras illvilja gentemot oss på rasism och avundsjuka. Glöm inte då att i slutändan segrar kärlek alltid över hat och avundsjuka. Därför är det alltid värt att sträva när man gör någonting gott för sig själv och sina medmänniskor, no mather what!
Rapporteraps Hasta la victoria per siempre!!!