Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Föräldramöte P-12


      18:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Dalby GIF (hemma) P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:30

      EBK (hemma) P-06


      21:30
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      IF Lödde (borta) U19


      20:30
    • 19:15

      Nosaby IF (hemma) P-07


      21:15
  • 4Lör
    • 09:00

      Eslövs BK - Röd (hemma) P-13


      11:15
    • 09:45

      Eslövs BK - Svart (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-11


      12:00
    • 12:00

      BK Höllviken röd (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-10


      14:15
    • 14:00

      Asarums IF FK (borta) A-laget


      15:00
    • 14:30

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-08


      16:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Dalby GIF vit (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Dösjöbro IF (borta) P-11


      12:30
    • 10:30

      Billeberga GIF (hemma) P-10


      12:30
    • 10:45

      Södra Sandby IF blå (borta) P-12


      12:45
    • 12:00

      Bara GoIF (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 13:00

      Torns IF orange (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Bjärreds IF (borta) P-05


      17:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      IFK Knislinge (borta) P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      BK Olympic (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Bollkalle A-laget P-12


      21:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Glumslövs FF (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      BK Fram vinröd (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      IK Wormo 2 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hyllie IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Kågeröds BoIF (hemma) P-11


      13:30
    • 12:00

      Staffanstorp United FC lila (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Bollkallar P-07


      15:00
    • 13:00

      Kristianstad FC (hemma) A-laget


      15:00
    • 13:00

      Bjuvstorps FF (borta) P-10


      15:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 12:30

      Dalby GIF blå (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      Förslövs IF/Västra Karups IF/Torekovs IK/Grevie GIK (hemma) P-07


      15:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      IFK Hässleholm (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
      Husarängen
      Anteckning: Träning Måndagar och Onsdagar 17:30 - 18:45 på Husarängen. Kom gärna i tid till träningen då vi går igenom träningen vid start!
      Fotbollsskor med dubbar, benskydd och vattenflaska. Är det dåligt väder så ta med er en tunn jacka.
      Mvh Jimmy, Andreas, Kim, Tina
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Eskilsminne IF (borta) P-06


      21:15
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Kristianstad FC (hemma) P-07


      21:00
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Kävlinge Harrie FF blå (borta) P-12


      19:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 14:00

      IK Wormo blå (borta) P-11


      16:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Limhamns FF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK - Röd (hemma) P-13


      13:00
    • 10:30

      Match Borstahusen P-11


      12:00
    • 10:45

      Eslövs BK - Svart (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Trelleborgs FF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Borstahusens BK (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Prespa Birlik (borta) A-laget


      14:00
    • 13:00

      Skäldervikens IF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      GIF Nike röd (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Eslövs BK (hemma) P-10


      14:15
  • 20Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      FF Atletiko Malmö blå (hemma) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Hässleholms IF (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Bollkallar P-08


      21:30
    • 18:30

      Furulunds IK gul (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      IF Lödde (hemma) P-06


      21:00
    • 19:15

      Nosaby IF (hemma) A-laget


      20:15
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 14:00

      Kulladals FF (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Ekets GoIF (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      19:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Trollenäs IF röd (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Asmundtorps IF (hemma) P-11


      12:30
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Linero IF vit (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Kulladals FF blå (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Helsingborg Östra IF (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Värpinge IF röd (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Hittarps IK (borta) U19


      16:30
    • 16:30

      Råå IF ljusblå (hemma) P-07


      18:30
  • 27Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Furulunds IK (borta) P-05


      21:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30