Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Hörby FF (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      IF Lödde gul (borta) P-06


      20:00
    • 18:15

      Bollkallar EBK - Limhamn/Bunkeflo P-07


      19:00
    • 19:00

      LB07 (hemma) A-laget


      20:00
    • 19:15

      Sjöbo IF (borta) P-08


      21:15
  • 5Lör
    • 10:00

      Kågeröds BoIF/Röstånga IS (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      13:00
    • 10:00

      Asmundtorps IF (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Perstorps SK (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 12:00

      Knattespelen P-12


      16:00
    • 13:00

      Torns IF orange (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF (hemma) U19


      16:00
  • 6Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Dalby GIF blå (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Husie IF grön (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Borstahusens BK (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Fortuna FF röd (borta) P-11


      16:00
    • 16:00

      Spanska Akademin FF (borta) P-07


      18:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      EBK Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Husie IF (hemma) P-07


      21:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Häljarps IF vit (borta) P-09


      20:15
    • 18:45

      Höörs IS vit (hemma) P-06


      20:45
  • 12Lör
    • 10:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      13:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF svart (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike grön (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Råå IF (borta) U19


      13:00
    • 11:45

      FC Rosengård 1917 vit (borta) P-09


      13:45
    • 12:00

      Åhus Horna Bollklubb (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Lunds BK vit (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      Åhus Horna BK röd (borta) P-07


      17:00
  • 13Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Lunds FF (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Hardeberga BK röd (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:15

      Harrie FF blå (hemma) P-11


      13:15
    • 12:00

      Lunds BK (borta) P-05


      14:00
    • 14:00

      Kvarnby IK blå (borta) P-07


      16:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      EBK Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:15

      Bjärreds IF (hemma) P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning A-laget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Trollenäs IF röd (hemma) P-06


      20:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Glumslövs FF (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Billeberga GIF (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Torns IF orange (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Värpinge IF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Södra Sandby IF (borta) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      IF Lödde 2 (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      BK Höllviken röd (hemma) P-09


      16:00
  • 20Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 10:30

      Bjärreds IF blå (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      BK Fram vit (borta) P-11


      14:00
    • 12:30

      Landskrona BoIS 1 (hemma) P-05


      14:30
    • 13:00

      Prespa Birlik (borta) A-laget


      14:00
    • 13:00

      Knattespelen P-12


      16:00
    • 15:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      EBK06/07 Bjärred ny tid 15:00 P-07


      17:00
    • 16:00

      Löberöds IF (borta) P-07


      18:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      EBK Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Lunds BK 2 (borta) U19


      21:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Råå IF vit (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IK Wormo blå (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Harrie FF röd (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IK Wormo vit (borta) P-08


      13:00
    • 13:30

      Lunds BOIS (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Västra Frölunda IF (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar P-10


      16:30
    • 14:30

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-07


      16:30
    • 18:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      19:00
  • 27Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Gantofta IF vit (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Stehags AIF (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo L1 (hemma) P-08


      13:30
    • 11:30

      Bjärreds IF blå (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      FC Rosengård 1917 blå (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      IF Lödde (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      IF Lödde (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Kristianstad FC (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      Lunds FF vit (hemma) P-08


      16:30
    • 16:00

      Furulunds IK (borta) P-07


      18:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30