Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Lunds BK gul (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 5Fre
    • 06:00

      Eskilscupen 1 lag P-09


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Lilla Torg FF 1 (hemma) U19


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Eskilscupen 1 lag P-09

    • 16:00

      Högsby IK (hemma) A-laget


      18:00
    • 16:00

      Bollkallar EBK-Högsby IK P-10


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Eskilscupen 1 lag P-09


      19:00
  • 8Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Veberöds AIF vit (hemma) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 13Lör
    • 11:00

      Hässleholms IF (borta) P-06


      13:00
  • 14Sön
    • 10:00

      FC Trelleborg röd (borta) U19


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Lunds BK P-11


      12:00
    • 11:30

      Kristianstad FC (borta) P-07


      13:30
    • 15:00

      IFK Berga (borta) A-laget


      17:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Staffanstorp United FC svart (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 19Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Kristianstads FC (borta) A-laget


      20:00
  • 20Lör
    • 10:00

      Uppåkra IF grön (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF blå (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Borstahusens BK röd (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF röd (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Hittarps IK vit (hemma) P-08


      13:00
  • 21Sön
    • Heldag

      Matcher P-07

    • 10:00

      Linero IF röd (hemma) P-13


      12:00
    • 10:30

      IF Lödde gul (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Genarps IF vit (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Hyllie IK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Wisseltofta IF/Treby IF (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      BK Höllviken vit (borta) P-08


      16:00
    • 17:00

      Torns IF (borta) U19


      19:00
  • 22Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      BK Höllviken vit (hemma) P-07


      21:00
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      IF Lödde (borta) U19


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Furulunds IK (hemma) U19


      20:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Kulladals FF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Torns IF svart (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      GIF Nike grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Sjöbo IF blå (borta) P-13


      13:00
    • 13:30

      Bollkallar EBK - Rosengård P-09


      16:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:00

      Ledarträff + Eslövs BK – FC Rosengård P-11


      17:00
    • 15:00

      Stattena IF blå (borta) P-08


      17:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Dalby GIF vit (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Maglasäte IF gul (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:45

      Bjärreds IF svart (hemma) P-12


      13:45
    • 12:30

      Norra Rörums GIF (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      FC Trelleborg (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (hemma) U19


      16:00
  • 29Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Häljarps IF (hemma) U19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30