Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Föräldramöte P-12


      18:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Dalby GIF (hemma) P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:30

      EBK (hemma) P-06


      21:30
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      IF Lödde (borta) U19


      20:30
    • 19:15

      Nosaby IF (hemma) P-07


      21:15
  • 4Lör
    • 09:00

      Eslövs BK - Röd (hemma) P-13


      11:15
    • 09:45

      Eslövs BK - Svart (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-11


      12:00
    • 12:00

      BK Höllviken röd (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-10


      14:15
    • 14:00

      Asarums IF FK (borta) A-laget


      15:00
    • 14:30

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-08


      16:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Dalby GIF vit (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Dösjöbro IF (borta) P-11


      12:30
    • 10:30

      Billeberga GIF (hemma) P-10


      12:30
    • 10:45

      Södra Sandby IF blå (borta) P-12


      12:45
    • 12:00

      Bara GoIF (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 13:00

      Torns IF orange (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Bjärreds IF (borta) P-05


      17:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      IFK Knislinge (borta) P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      BK Olympic (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Bollkalle A-laget P-12


      21:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Glumslövs FF (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      BK Fram vinröd (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      IK Wormo 2 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hyllie IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Kågeröds BoIF (hemma) P-11


      13:30
    • 12:00

      Staffanstorp United FC lila (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Bollkallar P-07


      15:00
    • 13:00

      Kristianstad FC (hemma) A-laget


      15:00
    • 13:00

      Bjuvstorps FF (borta) P-10


      15:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 12:30

      Dalby GIF blå (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      Förslövs IF/Västra Karups IF/Torekovs IK/Grevie GIK (hemma) P-07


      15:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      IFK Hässleholm (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
      Husarängen - Plan A
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Eskilsminne IF (borta) P-06


      21:15
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Kristianstad FC (hemma) P-07


      21:00
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Kävlinge Harrie FF blå (borta) P-12


      19:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 14:00

      IK Wormo blå (borta) P-11


      16:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Limhamns FF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK - Röd (hemma) P-13


      13:00
    • 10:30

      Match Borstahusen P-11


      12:00
    • 10:45

      Eslövs BK - Svart (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Trelleborgs FF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Borstahusens BK (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Prespa Birlik (borta) A-laget


      14:00
    • 13:00

      Skäldervikens IF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      GIF Nike röd (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Eslövs BK (hemma) P-10


      14:15
  • 20Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      FF Atletiko Malmö blå (hemma) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Hässleholms IF (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Bollkallar P-08


      21:30
    • 18:30

      Furulunds IK gul (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      IF Lödde (hemma) P-06


      21:00
    • 19:15

      Nosaby IF (hemma) A-laget


      20:15
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 14:00

      Kulladals FF (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Ekets GoIF (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      19:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Trollenäs IF röd (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Asmundtorps IF (hemma) P-11


      12:30
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Linero IF vit (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Kulladals FF blå (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Helsingborg Östra IF (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Värpinge IF röd (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Hittarps IK (borta) U19


      16:30
    • 16:30

      Råå IF ljusblå (hemma) P-07


      18:30
  • 27Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Furulunds IK (borta) P-05


      21:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30