Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 00:00

      Cup P-06


      18:00
    • 00:00

      Träning P-06


      19:00
    • 10:00

      Inbjudningsmatcher Helsingborg P-09


      15:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-05


      15:00
    • 14:00

      Varberg GIF IK (borta) A-laget


      16:00
    • 14:00

      IF Lödde (borta) U19


      16:00
  • 2Sön
    • 11:00

      EBK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Ljungbyheds IF (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Träning P-06


      16:00
      Berga
      Anteckning: Träningsmatch mot Åkarps IF
      Samling kl. 13.00
    • 16:00

      Eskilsminne IF (hemma) P-07


      18:00
  • 3Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Lilla Torg FF (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träningsmatcher P-08


      16:00
    • 10:00

      Svedala IF (borta) P-07


      12:00
    • 14:00

      Janstorp AIF (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) U19


      16:00
  • 9Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Svedala IF (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK 2 (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      FC Rosengård 1917 (borta) A-laget


      15:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 18:45

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (hemma) P-07


      20:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Fre
    • 18:00

      Bollkallar EBK - IFK Malmö P-09


      21:00
    • 19:00

      Helsingborgs IF (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Malmö (hemma) A-laget


      20:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Harrie FF röd (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Helsingborg Östra IF 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Kvarnby IK blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P-07


      13:00
    • 11:15

      Kågeröds BoIF (hemma) P-11


      13:15
  • 16Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      IFK Simrishamn svart (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Veberöds AIF svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Maglasäte IF (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Veberöds AIF vit (hemma) P-08


      15:00
    • 14:30

      Staffanstorp United FC röd (borta) P-07


      16:30
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 19:00

      IFK Hässleholm 2 (borta) U19


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:45

      Bollkallar EBK BK Olympic P-07


      21:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      BK Olympic (hemma) A-laget


      21:15
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Harrie FF blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Malmö FF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      FC Trelleborg svart (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Bjuvstorps FF vit (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      IF Lödde gul (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Vinbergs IF (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:00

      Bollkalle EBK-Vinberg P-11


      16:00
  • 23Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Fortuna FF röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Lunds BK (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Veberöds AIF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      FC Rosengård 1917 vit (borta) P-05


      13:30
    • 14:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) U19


      16:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:15

      Teckomatorps SK röd (borta) P-09


      20:15
    • 18:30

      Bjärreds IF röd (hemma) P-08


      20:30
  • 29Lör
    • 10:50

      Malmö FF 2 (borta) P-09


      12:50
    • 11:00

      Linero IF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Dösjöbro IF (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Lunds BK gul (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Ullareds IK (borta) A-laget


      15:00
    • 15:00

      Linero IF (borta) U19


      17:00
  • 30Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Eskilsminne IF vit (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      IF Lödde gul (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      Maglasäte IF (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:15

      BK Fram vinröd (hemma) P-11


      13:15
    • 11:30

      Malmö FF (borta) P-07


      13:30
    • 16:00

      IFK Hässleholm (borta) P-05


      18:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30