Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Eslövs BK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Lunds BK blå (hemma) P-07


      20:45
  • 3Lör
    • 10:00

      GIF Nike (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde svart gul (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      GIF Nike (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hittarps IK vit (borta) P-11


      13:00
    • 11:15

      Husie IF grön (borta) P-08


      13:15
    • 11:45

      Knattespelsavslutning P-12


      15:00
    • 12:00

      Lunds FF (borta) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 12:30

      Harrie FF blå (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Bollkallar P-08


      17:00
    • 13:30

      IK Wormo svart (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Assyriska BK (hemma) A-laget


      16:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Bara GoIF röd (borta) P-10


      11:30
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Svedala IF svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Malmö FF (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Dalby GIF (borta) P-08


      16:00
    • 16:00

      Staffanstorp United FC lila (hemma) P-07


      18:00
  • 5Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Möte Finngården P-06


      19:00
    • 18:00

      EBK Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Ramlösa Södra IF 2 (hemma) P-08


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 10Lör
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 10:00

      Svalövs BK (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Glumslövs FF vit (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Oxie SK vit (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Bjärreds IF röd (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Onsala BK (borta) A-laget


      16:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Torns IF orange (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Harlösa IF (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Bjärreds IF (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Höörs IS blå (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Mjällby AIF (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Wä IF (borta) P-05


      18:00
  • 12Mån
    v.42
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Torns IF svart (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      IFK Hässleholm (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Linero IF vit (hemma) P-06


      20:15
    • 19:00

      Kulladals FF blå (borta) P-07


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Lunds 7 manna Kick off Cup P-10


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch Trollenäs P-11


      13:00
    • 14:00

      Trollenäs IF (hemma) U19


      16:00
  • 18Sön
    • 08:00

      OFF Season Cup P-09


      14:00
      Klostergåden, Lund
      Anteckning: Kick off Cupen som blev inställd i våras går av stapeln nu istället som en OFF Season Cup
      Inga föräldrar eller övrig publik är tillåten, vi spelar med 2 lag. Båda lagen spelar omlott under dagen.
      Vi kommer att åka tåg tillsammans till och från Lund och vi går till Klostergården ifrån Lund C. Var och en står själv för sin tågbiljett. Mer info längre fram
    • 10:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      11:15
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (hemma) A-laget


      16:00
  • 19Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Tis
    • 17:00

      EBK Redovisning Sverigelotter P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Redovisning Lotter P-09


      23:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Kvarnby IK blå (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Match Kvarnby -EBK 06/07 P-07


      21:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 31Lör
    • 11:30

      Träning P-14


      13:00
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00