Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Endre IF

Följ

Endre IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Endre IF
Välj lag

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 20:00

      Träning F-06/07


      21:00
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      19:00
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 12:30

      Entré A-lagsmatch F-0809


      14:30
    • 12:30

      Bollkastning & Kiosk F-12


      14:30
    • 12:30

      Sargvakt Karlstad IBF F-10


      14:30
  • 9Mån
    v.2
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
  • 10Tis
    • 17:40

      Träning F-13


      19:00
    • 20:00

      Träning F-06/07


      21:15
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 16:40

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:30

      Träning F-06/07


      21:00
  • 14Lör
    • 12:45

      Visby IBK P14 Lag 1 (hemma) F14


      14:00
    • 14:00

      FBC Nyköping D2 (borta) U-lag


      16:00
    • 14:15

      Visby IBK P13 Lag 1 (borta) F14


      16:15
    • 14:30

      Visby Innebandyklubb P12 (borta) F-10


      15:30
    • 15:00

      FBI Tullinge ( A ) (hemma) F-06/07


      16:00
    • 17:30

      Åkersberga IBF ( B ) (hemma) F-06/07


      18:30
  • 15Sön
    • 00:00

      Roma IF Roma IF -12 Mix (hemma) F-12


      02:15
    • 00:00

      IF Hansa-Hoburg Ljusblå (hemma) F-12


      02:00
    • 00:00

      Klintehamns IK (hemma) F-13


      01:30
    • 00:00

      IK Graip Ljusblå (hemma) F-11


      02:00
    • 10:00

      Träning F15


      11:00
    • 11:00

      Träning F14


      12:30
  • 16Mån
    v.3
    • 12:30

      Bollkastning F-11


      15:00
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
  • 17Tis
    • 17:40

      Träning F-13


      19:00
    • 20:00

      Träning F-06/07


      21:15
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 19Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:00
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 16:40

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Lagaktivitet F-0809


      20:00
  • 21Lör
    • 08:15

      Visby IBK P12 Ljusröd Lag 2 (hemma) F-0809


      09:15
    • 09:30

      Visby Innebandyklubb P12:1 (hemma) F-10


      10:30
    • 10:15

      IF Hansa-Hoburg Ljusblå (borta) F-12


      12:15
    • 10:45

      IK Graip Ljusblå (borta) F-12


      12:45
    • 12:00

      Roma IF Roma IF -12 Mix (borta) F-13


      13:30
    • 13:00

      Träning F-11


      14:30
    • 13:15

      Klintehamns IK (borta) F-11


      15:15
    • 14:00

      Strängnäs IBK (hemma) U-lag


      16:00
  • 22Sön
    • 09:30

      Hässelby SK IBK (hemma) F-06/07


      10:45
    • 10:00

      Träning F15


      11:00
    • 11:00

      Träning F14


      12:30
    • 12:30

      Bollkastning F-11


      15:00
  • 23Mån
    v.4
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 17:40

      Träning F-13


      19:00
    • 20:00

      Träning F-06/07


      21:15
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:00
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:40

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Fredagsmys och matchanalyser F-06/07


      18:30
  • 28Lör
    • 14:00

      IK Standard (hemma) U-lag


      16:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning F15


      11:00
    • 11:00

      Träning F14


      12:30
  • 30Mån
    v.5
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning JAS


      21:30
  • 31Tis
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 17:40

      Träning F-13


      19:00
    • 20:00

      Träning F-06/07


      21:15
      IBC
      Samlingsinformation: Ombytta o klara
      Samlingstid: 19:30