Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Endre IF

Följ

Endre IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Endre IF
Välj lag

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
  • 3Mån
    v.1
    • 13:00

      Träning F-11


      14:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 5Ons
    • 13:00

      Träning F-11


      14:30
    • 14:30

      Träning F-06/07


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatcher med 06/07 F-0809


      16:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Målvaktsakademi F-11


      11:30
    • 10:00

      Målvaktsakademi F-13


      11:30
  • 9Sön
    • 08:30

      Visby IBK P12 (borta) F-10


      11:00
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 11:00

      Visby IBK P12 Lag 2 (borta) F-11


      13:00
    • 12:15

      Visby IBK P 06-07 (borta) F-06/07


      13:15
    • 13:30

      IF Hansa-Hoburg Blå Lag 2 (hemma) F-0809


      15:30
    • 14:45

      Roma IF Roma IF -12 Mix (hemma) F-12


      16:45
    • 15:35

      Endre IF F13 (hemma) F-13


      17:35
    • 15:35

      Endre IF F13 (hemma) F-12


      17:35
    • 16:25

      Visby IBK P13 Lag 2 (hemma) F-13


      18:25
    • 16:25

      Endre IF F 12 Lag 1 (hemma) F-12


      18:25
  • 10Mån
    v.2
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 12Ons
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 13Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 14Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 15Lör
    • 11:00

      Visby IBK P12 (hemma) F-10


      13:15
    • 14:00

      Kolpenäs IBF (hemma) U-lag


      16:00
    • 14:50

      IF Hansa-Hoburg Grön (borta) F-13


      16:50
    • 15:40

      Visby IBK P13 Lag 2 (borta) F-12


      17:40
    • 15:40

      Roma IF Roma IF -12 Mix (hemma) F-12


      17:40
    • 16:30

      Visby IBK P13 Lag 1 (hemma) F-13


      18:30
    • 16:30

      IF Hansa-Hoburg Grön (hemma) F-12


      18:30
  • 16Sön
    • 08:30

      Träning F-11


      10:00
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 10:30

      Klintehamns IK 07-10 (borta) F-0809


      12:30
    • 12:30

      Kiosk F-11


      15:00
    • 12:30

      Bollkastning F-11


      14:30
    • 14:15

      Visby IBK P10 Lag 1 (hemma) F-0809


      16:15
    • 14:15

      Visby IBK P10 (hemma) F-06/07


      15:15
  • 17Mån
    v.3
    • 18:30

      Visby IBK P 06-07 (borta) F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
  • 19Ons
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 20Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 21Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Boll- och kioskuppdrag för A-laget F-0809


      21:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 22Lör
    • 12:00

      Visby IBK P13 Lag 1 (borta) F-12


      14:00
    • 12:50

      Endre IF F 12 Lag 1 (hemma) F-13


      14:50
    • 12:50

      Endre IF F 12 Lag 1 (hemma) F-12


      14:50
    • 13:40

      Roma IF Roma IF -12 Mix (hemma) F-13


      15:40
    • 13:40

      IF Hansa-Hoburg Grön (hemma) F-12


      15:40
    • 16:00

      FBI Tullinge (borta) JAS


      18:00
  • 23Sön
    • 08:30

      Träning F-11


      10:00
    • 08:30

      Visby IBK P11 (borta) F-10


      11:00
    • 09:45

      Endre IF F 10 Lag 1 (hemma) F-11


      11:45
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 18:15

      Wisby City SK 07/08 (hemma) F-06/07


      19:15
  • 24Mån
    v.4
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
  • 26Ons
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 27Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 28Fre
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:45

      Sargvakter JAS


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Träning F-06/07

    • 10:15

      IF Hansa-Hoburg 06-08 (hemma) F-0809


      12:15
    • 14:00

      IBF Norrköping (hemma) U-lag


      16:00
  • 30Sön
    • 08:30

      Träning F-11


      10:00
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 11:30

      Bolltävling Karlstad IBF F-10


      14:45
    • 12:30

      Sargvakt F-06/07


      14:30
  • 31Mån
    v.5
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30