Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Endre IF

Följ

Endre IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Endre IF
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:30
  • 3Lör
    • 10:15

      Visby IBK Lag 1 P14 (borta) F-13


      11:15
    • 11:25

      IK Graip PF12/13 (hemma) F-12


      13:25
    • 12:00

      IFK Haninge (hemma) U-lag


      14:00
    • 12:00

      U-laget-Haninge DJ


      13:00
    • 13:45

      Endre IF Lag A F12 (hemma) F-12


      15:45
    • 13:45

      Endre IF Lag A F12 (hemma) F-11


      15:45
    • 14:55

      Endre IF F10 (hemma) F-10


      16:10
    • 14:55

      Endre IF F10 (hemma) F-0809


      15:55
  • 4Sön
    • 09:45

      Träning F15


      10:45
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:45

      Träning F14


      12:00
    • 14:45

      Visby IBK P11 Lag 1 (hemma) F-11


      16:45
    • 15:55

      IF Hansa-Hoburg P09-12 (hemma) F-0809


      16:55
    • 18:15

      Visby IBK P11 Lag 2 (hemma) F-10


      19:30
  • 5Mån
    v.6
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ


      21:30
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-0809


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ


      21:30
    • 20:15

      Träning U-lag


      21:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 20:00

      Träning F-0809


      21:30
    • 20:00

      Träning F-10


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:30
  • 10Lör
    • 11:30

      Knatteligan F15


      16:30
    • 11:30

      Knatteligan F-16


      16:30
    • 14:30

      Västerhaninge IBK (hemma) U-lag


      16:30
    • 16:30

      Nynäshamns IBK (borta) DJ


      17:30
    • 17:15

      Visby IBK Lag 1 P14 (hemma) F-13


      18:15
  • 11Sön
    • 09:00

      Visby IBK P11 Lag 2 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:10

      Visby IBK Lag 2 P12 (hemma) F-0809


      11:10
    • 10:30

      Kiosk F-11


      15:30
    • 10:45

      Träning F14


      12:00
    • 10:45

      Entrè värdar U-lag


      14:30
    • 11:00

      Bollkastning F-11


      15:30
    • 11:10

      Visby IBK P13 (hemma) F-12


      13:10
    • 12:30

      Sargvakt F-0809


      14:30
  • 12Mån
    v.7
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ


      21:30
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-0809


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ


      21:30
    • 20:15

      Träning U-lag


      21:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 20:00

      Träning F-0809


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Visby IBK Lag 1 P14 (borta) F-13


      11:00
    • 12:40

      Målvaktsakademi 17/2 F-12


      14:30
    • 13:00

      IFK Haninge (borta) U-lag


      15:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:45

      Träning F15


      10:45
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Pantamera serie F14


      13:00
    • 10:15

      Klintehamns IK PF13/14 (hemma) F-13


      11:15
    • 10:30

      IF Hansa-Hoburg F09-12 (hemma) F-0809


      11:30
    • 10:50

      Endre IF F 14 Lag 2 (hemma) F14


      12:50
    • 11:25

      IK Graip PF12/13 (hemma) F-12


      13:25
    • 11:40

      Roma IF PF14 (hemma) F14


      13:40
    • 11:40

      IF Hansa-Hoburg PF15/16 (hemma) F14


      13:40
    • 12:35

      Visby IBK P13 (hemma) F-11


      14:35
    • 13:45

      Roma IF PF12 (hemma) F-12


      15:45
  • 19Mån
    v.8
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ


      21:30
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-0809


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ


      21:30
    • 20:15

      Träning U-lag


      21:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 20:00

      Träning F-0809


      21:30
    • 20:00

      Träning F-10


      21:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:30
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:45

      Träning F15


      10:45
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:30

      Kiosk A-lagsmatch F-12


      14:30
    • 10:45

      Träning F14


      12:00
    • 12:30

      Sargvakt DJ


      14:30
    • 12:30

      Entré a-lagsmatch F-0809


      14:30
    • 12:30

      Bollkastning F-12


      14:30
  • 26Mån
    v.9
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ


      21:30
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-0809


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ


      21:30
    • 20:15

      Träning U-lag


      21:30
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 19:30

      Träning F-10


      21:00
  • 29Tor