Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Donsö IS/Södra Skärgårdens IK Seniorlag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Donsö IS/Södra Skärgårdens IK Seniorlag Herrar.
Seniorlag Herrar
Följ oss för uppdateringarSer ju helt underbart ut dit vi ska. Okaj så här ligger det till. Jag skulle behöva skjuts ut till landvetter av någon (jag åker med det senare planet, vilket va väldigt tur eftersom jag måste va i skolan till 12). Någon trevlig prick som känner sig manad?
Rapportera
Ha ett trevligt träningsläger )
hade vart underbart att följa me men det får bli en annan gång.
Till alla singlar! satsa på spanjoskerna!! haha..
Mvh Seb
Hej
Nu är lite information upplagt på hemsidan kring vårt träningsläger.
Ligger under dokument - träningsläger 2009.
Vi kommer att bo i Empuriabrava.
För att se anläggningen kan ni gå in på http://www.sportsinternational.se - träningsläger - Spanien - Empuriabrava. :)
mycket kul putte. kanske en egen krönika i slutet på varje vecka som sammanfattar veckansom varit, både stort och smått
ps. vet inte om jag kan komma ikväll
Att United inte hade något att säga till om håller jag med om. Liverpool spelade CL på tisdag, och matchen pga säkerhet lades på lördag kl 13.15. Att vidic alltid går på AW på fredag vet ju alla. Speciellt jag som varit nere på balkan. fredag då är det alltid fest. Gerrard har ju sina fester på Söndagar, om det nu är rätt DJ vill säga.
Men Arsenal. Gallas offside igår eller, och fabregas loskar på Hull:s tränare. Är inte han kapten? Hm...Arsenal uppträder inte direkt som ett storal. Varken på plan eller vid sidan om.
Mina reflektioner krong England och PL.
Återkom gärna med kommentarer.
/Scoles
RÄTTELSE!!!
-6-2 i inbördes på Man U
-Blackburn slogs med hela 4-0 på HEMMAPLAN
Sen är det rätt gött att bottenham visade klass för en gångs skull
Nu ångrar man sig, att jag inte har tränat de sista nu när man ser vart träningslägret ska vara
Rapportera