Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P15


      10:30
    • 09:00

      GIF Nike blå (borta) P-14


      11:00
    • 09:20

      IF Limhamn Bunkeflo vit (borta) F12-13


      11:20
    • 09:30

      Träning F16-17


      10:30
    • 09:30

      Träning F18/19


      10:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      VEO P2012 Veo kamera


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF lila (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF 1 (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Eslövs BK (borta) P-11


      14:00
    • 14:00

      Torns IF orange (hemma) P-13


      16:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Södra Sandby IF 1 (borta) P15


      11:00
    • 09:00

      Sargsläppet P-17


      15:00
    • 09:30

      Knattespelen F16-17


      12:30
    • 10:00

      Tomelilla IF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      VEO P2012 Veo kamera


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF vit (hemma) F12-13


      13:00
    • 12:15

      BK Olympic beige (borta) P-11


      14:15
    • 14:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-16


      16:00
    • 14:00

      Lunds BOIS blå (hemma) P15


      16:00
    • 16:00

      Bjärreds IF (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Torns IF orange (hemma) Herrjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Torns IF (hemma) Oldboys


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • Heldag

      Fotbollens dag P-14

    • 08:00

      Fotbollens dag F14-15


      15:00
    • 09:30

      Fotbollens Dag P-11


      13:00
    • 10:00

      Föräldramatch fotbollens dag P-14


      11:00
    • 10:00

      Fotbollensdag P-12


      13:00
    • 10:15

      Match föräldrar mot barn F12-13


      10:45
    • 10:15

      Föräldramatch P15


      11:15
    • 10:55

      Föräldrarmatch F14-15


      11:25
    • 10:55

      Föräldramatch fotbollens dag P-13


      11:30
    • 12:15

      Fotbollensdag- föräldramatch F10-11


      13:15
    • 14:00

      Veberöds AIF vit (hemma) P-11


      16:00
    • 18:30

      Träning P-08/09 Handboll


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Träning P-12 Handboll

    • 09:30

      Träning F16-17


      10:30
    • 09:30

      Träning F18/19


      10:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Veberöds AIF (borta) F10-11


      12:00
    • 11:00

      Linero IF vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:45

      Kvarnby IK lila (borta) P15


      13:45
    • 14:00

      Ystads IF FF blå (hemma) P-14


      16:00
    • 18:00

      VEO P11 Veo kamera


      19:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Träning P-12 Handboll


      22:00
    • 10:00

      Södra Sandby IF 2 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Torns IF (borta) F14-15


      12:00
    • 10:00

      Pantinsamling F12-13


      12:00
    • 11:00

      Trollenäs IF (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Torns IF grön (hemma) P15


      13:00
    • 14:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      Norra Rörums GIF (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Herr A Veo kamera


      19:00
    • 16:00

      Lunds BOIS (borta) Herrseniorer


      18:00
    • 16:00

      Stehags AIF (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 18:15

      Furulunds IK (borta) Oldboys


      20:15
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Stehags AIF vit (hemma) F12-13


      19:30
      Dalby IP 7-manna väst
      Serie: F12 Sydvästra B1, vår
      Samlingsinfo: Samling omklädningsrum
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Samling vid omklädningsrummen 16.45
      Matchstart 17.30
      Vi stannar och duschar i omklädningsrum efter match. Ta med handduk och ombyte.
      Svara på kallelsen så fort ni kan.
      Resultat och referat
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      P15 handboll föräldramöte Klubbstugan


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09 Handboll


      19:00
    • 17:45

      Träning F14-15


      19:00
    • 18:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P-13


      20:00
    • 19:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Ledarmöte f12/13 Klubbstugan


      20:00
  • 12Ons
    • 16:00

      VEO P2012 Veo kamera


      21:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F10-11


      19:00
    • 17:45

      Dösjöbro IF svart (borta) P-12


      19:45
    • 18:00

      Lunds BK blå (hemma) P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Sölvesborgscupen P-10

    • 08:00

      Sölvesborgscupen P-12


      00:00
    • 12:00

      Sölvesborgscupen F10-11


      00:00
    • 18:00

      Sölvesborgs Cup P-13


      00:00
    • 18:00

      Maglasäte IF (hemma) F12-13


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-12

    • Heldag

      Sölvesborgscupen F10-11

    • Heldag

      Sölvesborgs Cup P-13

    • 09:00

      Träning P15


      10:30
    • 09:30

      Hardeberga BK röd (borta) P-14


      11:30
    • 09:30

      Arlövs BI vit (borta) P15


      11:30
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 09:30

      Bara GIF (hemma) F16-17


      12:30
    • 09:30

      Träning F18/19


      10:30
    • 10:00

      Stehags AIF vit (borta) P-16


      12:00
    • 11:00

      Åkarps IF 1 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF (borta) P-11


      13:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen P-12


      20:00
    • 00:00

      Sölvesborgscupen F10-11


      17:00
    • 00:00

      Sölvesborgs Cup P-13


      19:00
    • 10:00

      Lunds FF grön (borta) F12-13


      12:00
    • 11:00

      Sjöbo IF (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Tomelilla IF (hemma) F14-15


      13:00
    • 14:00

      Södra Sandby IF 2 (hemma) P15


      16:00
    • 17:00

      IF Lödde (borta) Oldboys


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P15


      10:30
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Baracupen P15


      16:00
    • 13:00

      Baracupen anmälan P15


      18:00
    • 16:00

      HJ laget Veo kamera


      19:00