Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bullermyrens IK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bullermyrens IK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarKvällens match kommar att bli en fröjd att se för alla rödögda supportrar! Kuyt sätter ettan sedan avgör Gerrard med ett långskott. Förövrigt så kommer Drogba att plockas bort av Carra, så det enda av den målgesten vi får se är när Tommy gör den på torsdag :)
Rapportera
Jag äcklas av både manus o chel$kis tur, så är det bara. Kakás mål hade ingenting att göra med en flummig backlinje för övrigt, det var ren skicklighet.
Waller, Gurra o Martin: Jag bränner nya skivor med bilderna till imorgon alternativt fredag.
YNWA
Imorgon gäller alltså trän 19.00 - 20.30 ca.
Från o med nästa vecka månd,tisd o torsd 17.30-19.00.
Äntligen Skvalet :) :) :) :)
Bäste coach!
Skönt att Man.U får känna på lite Chelsea flyt. Vet inte när jag "höll" på Liverpool senast men i kväll är mina sympatier där!
Härlig inställning igår på träningen pöjkar. Konservera nu formen så vi kan bjuda upp på fredag
Man U!!!!
Firma Rooney/Ronaldo helt klart bäst i världen för tillfället!!!!
Tråkigt dock att "vi" hade en flummig backlinje igår!!! Evras satsning vid kakas andra mål kan bara liknas vid kamikaze olavs toksatsningar!!
Ikväll skjuter Riise bort Mourinho med ett par norska hästsparkar!!!
Skämtåsido!
1 är utomlands å jobbar, han brukar vara hemma i nån vecka, sen drar han igen
1 är med i knägruppen, och dom gångerna han är med så brukar han spela ute! Men han är duktig
Så 3 målisar är det vi har kan man säga!
Ser bra ut för bullis in premiären efter en taggad träning igår!
* Rosen ser ut som en vägg i målet
* Z:a såg riktigt stabil ut
* Sötis såg riktigt vass ut
* Olav hade bra driv i steget
....håll i det grabbar, nu åker vi snart!!
Hur ska Gerrard lyckas göra något mot. Lampard, Ballack, Essien.... Tipset är 2-0 målskytt är kung DROGBA, i 87:e och 94:e minuten :) :) :)
Rapportera