Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Kåess Herrar/Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från BK Kåess Herrar/Damer.
Herrar/Damer
Följ oss för uppdateringarNu kör vi hårt i helgen gubbaaaa!! (och töser??) Kommer inte ner till farmen imorron då jag har annat för mig på förmiddagen men kör hårt! Hoppas ni tränade strajk igår på träningen så man slipper vara ensam över 900 hemma ;) <----- NOTERA SMILEYN! :)
Rapporterahej! jag anmäler mig till träning den 6 feb. för det gick inte att anmäla sig.
Rapportera
Hej. Jag har tänkt mig att spela de två första tävlingarna i nya Västgöta Open. Då jag kommer studera en hel del under våren och inte vara hemma en del veckor så har jag inte så stor möjlighet att välja starttider men en del passar. Mariestad lördag den 15:e feb kl
15.00 och i Hjo söndag feb 16:e feb kl 15 alt torsdag den 20:e kl 19 (trots att vi har ordinarie träning då). Någon som vill hänga på. Ni måste anmäla er själva. Gå in på hemsidan www.vastgotaopen.se . Men skriv gärna en blänkare här. Jag har redan anmält mig till Mariestad enligt ovan.
Tänkte åxå träna om det går.
Rapportera