Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Kåess Herrar/Damer

Följ

Herrar/Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Kåess
Bowling
Herrar/Damer

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 19 maj 2014 Benny

    Tråkigt Prysse men du får komma igång när du kan. Vi tycker om dig ändå!

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 maj 2014 Thommy Pryssander

    Tjena Vänner
    Räkna inte med spel från min sida nästa säsong, axelskadan ger inte med sig.
    Lycka till från Prysse.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2014 Alf & Monika

    Vi hejar på Er i alla fall, fast det inte gick så bra igår.
    Ha en bra sommar alla, så ses vi senare.

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 maj 2014 Benny

    Givetvis är det tungt att förlora med så knapp marginal som vi gjorde idag. Men det var en grym vilja i laget och det kunde gått åt vilket håll som helst. Tycker ändå vi måste tänka på att det varit en mycket bra säsong och det är bara att bita ihop komma igen. Vi är ju trots allt kvar i div. 1. Bra jobbat från både spelare och publik! Vi ses på måndag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2014 Janne Lundgren

    Titta på anmälan. Jag åker med fru pojk, Jonny

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2014 Peo Buller

    Bruze bil. 6 passagerare. Tony bil 1 passagerare. David bil 0 passagerare. Henka bil 1 passagerare. Då är spelare och ledare redan medräknade. 3 i baksätet ytterligare 3 platser. Hängarounds meddela bilplatser här och nu.

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2014 Tony Sanfridsson

    Tjabba. En genomgång bara. Vilka kör. Hur många skall med från Skara. Ha det gött!

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2014 Tony Sanfridsson

    Då har jag eventuellt en plats mindre i min bil då morbror Kent vill följa med om det löser sig med platser. Men vi får höras vidare om detta. Det viktiga är att vi har klart för oss detta ikväll så vi inte står där imorgon bitti.

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2014 Peo Buller

    Talade med Bruze nu och han kommer med sin stora bil och kör den. Så där finns det sex platser. Vi få fördela oss i morgon bitti så att alla som vill kan få plats någonstans.

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2014 Alf & Monika

    Vi vet inte ännu i dagsläget om det blir 1 eller 2 bilar från Coffes fan-clubb. Blir det 1 så finns det inte ens plats till Coffe, tyvärr.

    Rapportera

    Rapportera