Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Kåess Herrar/Damer

Följ

Herrar/Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Kåess
Bowling
Herrar/Damer

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 8 maj 2015 Ronny

    Jag åker direkt till Lidköping

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 maj 2015 Ingemar,Igge Johansson

    Lycka till alla kåessare i helgen mvh

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2015 Joakim Bäck

    Jag åker med Burken på lördag. Blir sedan hämtad efter matcherna av familjen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2015 Mikael Johansson

    Jag KAN träna iallafall ??

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2015 Tony Sanfridsson

    Det är lugnt gubbar. Jag vet att ni håller igång Anders. Jocke kom ner om du kan annars syns vi på Lördag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2015 Anders Andersson

    Jag o Janne tränar i Falköping kl 17.00 i morgon. Min dotter spelar match 19,00 och Jannes barnbarn fyller år. Så vi håller igång iallafall. Jag o Janne åker från Falköping på lördag, så vi kommer inte till samling..

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2015 Joakim Bäck

    Kommer eventuellt till träningen, men kan inte säga säkert. Finns det ingen plats så avstår jag givetvis.

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2015 Tony Sanfridsson

    Kommer lite sent till träningen imorgon då jag är på mässa i Göteborg.
    Har givit direktiv till Tobbe så han vet vad han skall göra. Sedan tycker jag det är lite tråkigt att vi inte är mer anmälda till träning då det är så viktiga matcher nu på Lördag. Men jag har full förståelse för att folk jobbar och så. Syns i morgon då dock lite sent :-)

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2015 Peo Buller

    Tack Lasse. Du är läktartroll numer. Sedan ryktas det att vi ska betala fullt pris för träningen på torsdag. Kan någon bekräfta det?

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2015 Janne Arvidsson

    Tack själv Lasse! Det har varit kul att spela med dig. Hoppas du och frugan fortsätter med att "dyka upp" när det är matcher. Vi ses!

    Rapportera

    Rapportera