Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björklinge BK A-lag Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Björklinge BK A-lag Damer.
A-lag Damer
Följ oss för uppdateringar
tjena svicke, jag kan inte träna imorgon (tisdag) för jag har halsfluss. men ska jag komma ner och ta kort iallafall ?
Rapportera
Tack för bra insatser i helgen. Två matcher och två segrar! Bra inställning hos alla och därför vinner vi.
Läs på framsidan under nyhet om vad som gäller nästa vecka.
Nu hoppas vi att alla som är förkylda kryar på sig. Drick mycket vatten och ät vitlök samt framför allt vila ordentligt!
De som känner av sina knän och ryggar bör tänka på att sköta sina övningar ordentligt. Vi vill inte ha några långtidsskador.
Ha en bra kväll så syns vi på tisdag.
hej , ville bara säga lycka till på matchen imorgon , kan dock inte komma ner o kolla , så vi ses på tisdag :)
Rapportera
Hej, jag har feber idag, så jag måste stå över matchen imorgon :( men lycka till! :)
Rapportera
Hej,jag står över matchen imorn och vilar halsen.lycka till på träningen och matchen.
Rapportera
hej alla tjejer. jag kommer inte på träningen idag heller, jag har varit hemma från skolan hela veckan pga. förkylning och ont i halsen och feber. jag vill önska alla lycka till i helgen, och hoppas på att ni vinner
ha det bra
pusshej / holm
--Jennifer. Om du orkar så är det bra om du kommer ned. Du får väl hålla dig en bit ifrån de andra för smittorisken!
RapporteraVad synd med halsfluss. Hoppas du är ok till innebandyn i helgen.