Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Yxhults IK FP19/20

Följ

FP19/20

Följ oss för uppdateringar
Följ
Yxhults IK
Fotboll
FP19/20

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 18 sep Elin Nilsson

    Hej, blir det träning idag trots regnigt? Om inte hoppas jag att träningen flyttas in? :) Mvh

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 sep Elin Nilsson

    Hej, vi väntar också svar på samma fråga som Helen, blir det verkligen träning utomhus idag? :) Mvh Elin, Junis mamma

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 sep Helen Friberg

    Hej, enligt väderkartan förväntas det komma mycket regn imorgon. Är det träning som vanligt utomhus, eller kommer träningen bli inomhus?

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 sep Kristin Edström

    Hej, visst är det träning. Jag behövde uppdatera systemet åt tjejerna, men nu är det löst så kallelse kommer ut!

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 sep Helen Friberg

    Hej
    Är det ingen träning imorgon torsdag 4/9?

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 aug Kristin Edström

    Hej Jonathan, Linnea såg att vattenflaskan var kvarglömd så de tog in den för att den inte skulle försvinna.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 aug Jonathan Lööv

    Hej. Min son Oliver glömde nog sin vattenflaska idag. Åkte tillbaka för att plocka upp den men då var den borta.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 aug Elin Persson

    Hej igen! Det var min äldre dotter som följde med Nowalie till träningen sist och då missades lapp tyvärr. Idag är det min bror som följer med henne till träningen, finns möjlighet att Nowalie kan få med sig en lapp hem idag som vi kan fylla i och ta med till nästa vecka? Tänkte om man då kan ge den till henne idag så att vi verkligen får med den hem 😊

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 aug Kristin Edström

    Hej Elin, kul att dottern vill fortsätta! Linnea har med sig lappar för nya medlemmar till träningen idag så då kan ni ta infon i samband med att du fyller i den.😊

    Rapportera

    Rapportera

  • 20 aug Elin Persson

    Hejsan! Min dotter Nowalie har varit med vid några tillfällen och testat på träningarna. Hon vill nu gärna vara med hela tiden då hon älskar fotboll, men jag förstår inte riktigt hur man anmäler henne och vart/om man betalar för att få vara med?

    Rapportera

    Rapportera