Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om VÄDDÖ IF IB Senior Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från VÄDDÖ IF IB Senior Herr.
IB Senior Herr
Följ oss för uppdateringarEftersom det inte är många som skriver i gästboken så antar jag att folk verkligen lever innebandy och totalfokuserar på sitt spel, äter rätt, räknar hålen på bollen en extra gång, sköter om klubban, putsar skorna och kör två timmar fys och två timmar taktikgenomgång varje dag i veckan! Härligt att se! :)
RapporteraJaha. Dagen efter slagskottet från Genz så ser jag ut som en riktig innebandyspelare! Lite blått vid tinningen så där... Men vad gör man inte för sporten? :)
Rapporterahaha gammelman! Du är lustig du :D haha Får se om jag kommer förbi på torsdag och snackar lite skit. Men troligen har jag tid både torsdag och lördag hos knäspecialist!
Rapportera
Ok,pojkar små, här kommer åldermannen men en tydlig förklaring till knäproblem:
Fotboll är ingen sport, utan en diagnos på en knäskada!
Bra där! Då slapp jag säga det själv... Poletten trillar inte ner hos alla :) Du kan få en halv poäng för din skrevpass. För varför man siktar någon i skrevet begriper jag inte! Haha! Knäproblem? Det är bara tejpa och bita ihop!
Rapportera
Haha Kristoffer, kolla på fliken "träningsmatcher" och sen poängliga. Den är ifylld :) Men jag saknar fortfarande poäng från min "skrev-målpass"! haha..
Jag kommer förresten att bli borta minst 1månad nu pga en kraftig vridning utav vänster knä från gårdagens fotbollsmatch!
Hoppas allt går som det ska i följande matcher grabbar.
OK, killar!
RapporteraNu är det dags att köpa sitt nummer på matchtröjan.
Hur då?
Ansökan skall inkomma till mig så snart som möjligt och har du gjort allt rätt,
YOU CAN ASK YOUR SELF ONE QUESTION, HAVE I GOT MY NUMBER?