Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Venestad IF Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Venestad IF Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringar
Ahlberg å Holm e klara till måndag... finns det ngn vi kan åka med ??
Rapportera
Hej på er !
Alltid detta tjat om vilka som är klara till matcher..borde det enkalste inte vara att lösa det på träningarna direkt med personerna som är tänka till respektive matcher.. ?
Jag menar helt enkelt att ska man vara ett topplag så bör alla som är tänkta att spela träna minst 1 ggr /vecka..
Kanska högst personlig åsikt men gör det iaf betydligt enklare för dan/stoffe att bedriva nån slags träning samt att få klartecken till matcher..
pöss hajk på er..
Har tagit ledigt från jobbet så nu e allt 100 % taggad som fan!!! tar med foto på måndag.
Rapportera
Nu är det snart dax att knyta näven och ta 3 nya poäng för alaget. Vi har chans på serieledning igen då dem andra topp lagen möter varandra. Österslöv-degeberga ikväll fredag kl 19 och svensköp- huaröd på onsdag. En seger för svensköp samt ett kryss i den andra vore en dröm kan vi få det tro.
Rapportera
EJ KLARA ÄNNU!
RapporteraAhla
Ponna
Vidal
Joel