Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Venestad IF Herrar

Följ

Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Venestad IF
Fotboll
Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 18 aug 2007 bosse jönsson

    fy fan va vi e bra

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 undrande

    det står spelarfest lör kl 17 men inte hur dags den slutar lol

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Dennis FK

    ölen kommer smaka än bättre ikväll efter den fantastiskt sköna seger igår. vilken härlig vändning. Stefan hjelm. tack för en hård men rättvis kamp synd bara inte alla i vittskövle kunde spela på samma sätt utan gick in för att skada våra spelare. lycka till under oss i tabellen. :)

    venestad: härlig insats av oss alla igår, va verkligen en laginsats med enorm kämpaglöd. stolt och snart onykter

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Stefan Hjelm

    Så Kristian. Nu har jag skrivit ironi efter mitt omklädningsrumsinlägg, så inte fler missuppfattar. :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Stefan Hjelm

    Kristian, om du inte såg ironin i mitt referat om omklädningsrummen beklagar jag. Det var enbart menat som ironi. Läser du referatet så ser jag mig absolut inte som dålig förlorare. Ni kämpade enormt och som jag skrev, om du läste, tror jag inte ni förlorar fler matcher på er hemmaplan. Tack för en tuff men rolig match igår.
    Stefan Hjelm
    Tränare
    Vittskövle

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Venestad

    Vittskövle!
    Tack för ett trevligt inlägg i gästboken.

    Venestad!
    Tack för en fantastisk seger igår, på alla plan.
    Det här får vi inte släppa.



    :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Hubbe

    FAN vilken match igår grabbar, finns inte ord för hur skön känslan va när domaren blåste av matchen. 3 nya underbara poäng, o så har vi gett Vittskövle på käften en andra gång :) . Syns ikväll grabbar, då ska d SUPAS!!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Joel FK

    Spelarfesten är inställd - EH NEJ!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Julle(fd lagkamrat till Zico,S

    Härlig seger igår...en fantastisk moral o kämpainsats som gjorde att vi vände matchen. Jag kan inte komma ikväll på festen, har fått förhinder.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 aug 2007 Vittskövle

    Hej och tack för i går! Dåliga förlorare? Njae, kanske snarare besvikna eftersom vi kände att vi inte var sämre än ni. Ni visade dock prov på en jäkla moral och kämpainsats och så klart effektivitet framför mål vilket vi saknade igår. Sen spelade vi ju på samma plan och den inbjuder förstås inte så mycket till spel på backen. Hur som helst, grattis till segern, ha en trevlig fest i kväll och lycka till i höst !

    Rapportera

    Rapportera