Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Valbo FF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 19:00

      BK Legend (borta) Herrlag


      21:00
  • 4Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:45

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:00

      MATCH F-2011


      11:30
    • 12:00

      Storviks IF (borta) P-2011


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Blå (borta) F-2008/2009


      15:00
    • 13:40

      Sammandrag F-2013


      17:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Hofors AIF (borta) P-2006/2007


      17:00
    • 16:00

      Storviks IF (borta) P-2009


      18:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Hofors AIF - Valbo svart F-2010


      12:30
    • 11:00

      Gävle DFF (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Bollkallar till Damlagsmatch F-2013


      13:00
    • 12:00

      IK Sätra (hemma) P-2011


      13:00
    • 13:30

      IK Huge - Valbo röd F-2010


      15:00
    • 14:00

      Serien P-2010


      15:30
    • 15:00

      MATCH F-2011


      16:30
    • 15:00

      Gårdskär GoIF (borta) P-2003


      17:00
    • 16:00

      Serie P-2010


      17:30
    • 17:00

      Norrala IF (hemma) F-16


      19:00
    • 18:00

      Hille IF (borta) P-2008


      20:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Bemanning Cafeteria P-2003


      11:30
    • 09:45

      Fotbolls skola 2021 F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Spring för livet - Valbo FF P-2010


      11:00
    • 10:00

      MATCH F-2011


      11:30
    • 12:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) P-2011


      13:00
    • 12:00

      Bemanning Åbyvallen + bollkallar F-2010


      14:30
    • 12:30

      Ljusdals IF (hemma) Damlag


      14:30
    • 12:30

      IK Huge Vit (borta) F-2008/2009


      14:30
    • 14:00

      Bemanning Herrmatch div 4 P-2008


      17:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Ockelbo IF (hemma) P-2006/2007


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      IK Huge Blå (borta) F-2012


      02:00
    • 00:00

      IK Huge Vit (hemma) F-2012


      02:00
    • 10:00

      Valbo FF Röd (hemma) P-2012


      11:45
    • 12:00

      Stensätra IF Svart (hemma) P-2011


      13:00
    • 12:00

      IK Sätra Vit (borta) P-2012


      14:10
    • 13:00

      Brynäs IF FK (borta) F-2012


      15:00
    • 13:00

      Serie P-2010


      14:30
    • 13:30

      Korsnäs IF FK (hemma) F-16


      15:30
    • 14:00

      Valbo svart - IK Huge F-2010


      15:30
    • 15:00

      Högbo AIK (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Åbyggeby FK / Ockelbo (borta) F-2012


      17:00
    • 15:00

      Brynäs IF/FK 2 (hemma) P-2003


      17:00
    • 15:30

      Serie P-2010


      17:00
    • 16:00

      Valbo röd - Högbo AIK F-2010


      17:30
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Torsåkers IF (borta) P-2011


      11:00
    • 10:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:00

      IK Huge Blå (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-2006/2007


      13:00
    • 12:00

      Hagaströms SK (borta) P-2009


      14:00
    • 13:00

      Hagaströms SK (borta) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Bemanning Åbyvallen P-2012


      17:30
    • 14:00

      Semifinal GFF cupen P-2008


      16:00
    • 14:30

      Bollkalle P-2012


      17:00
    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      MATCH F-2011


      17:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Sammandrag F-2013


      18:00
    • 09:00

      Sammandrag P/F-2014


      15:30
    • 09:15

      Sammandrag på Kastvallen F-2012


      13:30
    • 10:00

      Gefle IF FF (borta) F-2008/2009


      12:00
    • 10:10

      Bemanning dammatch F-2008/2009


      13:00
    • 11:00

      Hille IF 2 (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Serie P-2010


      13:30
    • 12:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-2011


      13:00
    • 13:45

      Sammandrag IK Huge P-2013


      18:00
    • 14:00

      Serie P-2010


      16:00
    • 15:00

      Ockelbo IF (borta) P-2003


      17:00
    • 18:00

      Gefle IF FF Vit (borta) P-2008


      20:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 17:30

      Säsongsavslutning F-2010


      20:30
    • 19:00

      Sandvikens IF (borta) F-16


      21:00
  • 25Lör
    • Heldag

      Faxeholmen cup P-2008

    • 09:30

      MATCH F-2011


      11:30
    • 10:00

      Hille IF Svart (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-2011


      11:00
    • 11:30

      Högbo AIK (hemma) P-2006/2007


      13:00
    • 13:00

      NorrHam (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Matchvärdar P/F-2014


      15:00
    • 15:00

      Österfärnebo IF/Hedesunda IF (borta) Herrlag


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:00

      Serie P-2010


      13:00
    • 12:00

      Årsunda IF (hemma) P-2009


      14:00
    • 12:00

      Årsunda IF (hemma) P-2011


      13:00
    • 14:15

      Träning P-2013


      17:00
    • 15:00

      Torsåkers IF 2 (hemma) P-2003


      17:00
    • 15:00

      Serie P-2010


      17:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor