Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Valbo FF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • Heldag

      Intresseanmälan Rallarbollen P-2008

    • 15:00

      Gårdskär GoIF (hemma) Herrlag


      17:00
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      CUP - Rallarbollen P-2010

    • 00:00

      Rallarbollen (cup) P-2011


      00:00
    • 10:30

      Rallarbollen F-2010


      16:30
    • 11:00

      Rallarbo-cupen F-2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 19:00

      IK Huge (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:30

      Bollnäs GIF FF (borta) Damlag


      21:30
  • 7Lör
    • 13:00

      Avesta AIK (hemma) P-2003


      15:00
  • 8Sön
    • 15:00

      IFK Mora FK/Öna SK (hemma) F-16


      17:00
    • 16:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-2008


      18:00
    • 17:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-2008/2009


      19:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 19:00

      Österfärnebo IF/Hedesunda IF (hemma) Herrlag


      21:00
  • 14Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Bemanning Cafeteria P-2003


      11:30
    • 09:30

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      IK Huge Blå (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF Gul (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Hille IF Svart (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:00

      MATCH F-2011


      11:30
    • 10:30

      Sandvikens AIK FK (borta) P-2009


      12:30
    • 12:00

      Falu BS FK Blå (borta) P-2003


      14:00
    • 13:00

      Hofors AIF (borta) F-2008/2009


      15:00
    • 16:00

      Årsunda IF (hemma) P-2006/2007


      17:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Torsåkers IF (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-2012


      12:00
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) P-2012


      13:10
    • 10:30

      Serien P-2010


      12:00
    • 11:00

      IK Sätra (borta) F-2012


      13:00
    • 11:30

      Hille IF Svart (borta) F-2012


      14:00
    • 12:00

      Ockelbo IF (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:20

      Högbo AIK (hemma) F-2012


      14:20
    • 14:00

      Valbo svart - Gefle IF F-2010


      15:30
    • 14:00

      Serien P-2010


      15:30
    • 15:00

      Ockelbo IF (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Hille IF 2 (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Valbo röd - Hagaströms SK F-2010


      17:30
    • 16:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-2006/2007


      18:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:45

      Cupen P-2010


      17:00
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Bemanning Cafeteria P-2003


      11:30
    • 09:45

      Fotbolls skola 2021 F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF Svart (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-2011


      14:00
    • 13:00

      Moheds SK (borta) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Hille IF Gul (borta) P-2009


      16:00
    • 14:00

      Sandvikens IF Vit (borta) P-2011


      16:00
    • 14:00

      Stensätra IF Gul (borta) F-2008/2009


      16:00
    • 14:00

      MATCH F-2011


      15:30
  • 22Sön
    • 09:00

      Sammandrag Skutskär P-2013


      13:30
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen P-2008


      13:00
    • 09:00

      STÄDDAG F-2011


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag F-2013


      11:00
    • 09:00

      Matchsammandrag i Skutskär F-2012


      18:00
    • 10:00

      Hille IF - Valbo röd F-2010


      11:30
    • 10:30

      Match P-2010


      12:00
    • 11:00

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (borta) P-2008


      13:00
    • 12:00

      Hagaströms SK - Valbo svart F-2010


      13:30
    • 14:00

      Serie P-2010


      15:30
    • 15:00

      Järbo IF (borta) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Hille IF Gul (borta) P-2006/2007


      17:00
    • 16:00

      Serie P-2010


      17:30
    • 17:00

      IK Huge (borta) F-2008/2009


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:15
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:15
    • 17:00

      Träning F-2011


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-2014


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 17:45

      Bemanning cafeteria A plan P-2008


      20:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:30

      Årsunda IF (hemma) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Gefle IF (hemma) P-2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F-16


      19:45
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 18:00

      Hille IF Gul (borta) F-2008/2009


      20:00
    • 18:00

      Match VFF - TIF Herrlag


      21:00
    • 18:15

      Cafeteria, Entré,Bollkalle F-2011


      21:00
  • 28Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Bemanning Cafeteria P-2003


      11:30
    • 09:45

      Fotbolls skola 2021 F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 13:00

      Gävle GIK FK (borta) P-2009


      15:00
    • 14:00

      Bemanning Åbyvallen P-2012


      17:00
    • 14:30

      Bollkalle P-2012


      16:45
    • 15:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      17:00
  • 29Sön
    • 00:00

      IK Huge Blå (hemma) F-2012


      02:00
    • 00:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-2012


      02:00
    • 08:00

      Valbo FF Röd (hemma) P-2012


      19:00
    • 09:00

      Hille IF Gul (borta) F-2012


      11:00
    • 09:00

      Matcher med Valbo FF F2012 F-2013


      11:00
    • 09:50

      Gefle IF FF Blå (borta) F-2012


      11:50
    • 10:00

      Strömsbro IF Blå (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:00

      Minisammandrag Sportis F-2012


      13:00
    • 10:00

      Minisammandrag på bortaplan F-2012


      18:00
    • 14:00

      Valbo svart - Hille IF F-2010


      15:30
    • 14:15

      Bemanna Åbyvallen F-2012


      17:30
    • 15:00

      Gefle IF FF Gul (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Kungsgårdens SK (hemma) Herrlag


      17:00
    • 17:00

      Trönö IK /Rengsjö (borta) F-16


      19:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 16:15

      Tränings Match P-2010


      17:30
    • 17:00

      Träning P-2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:15
    • 17:00

      Träning F-2011


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-2014


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Gefle IF FF Akademi (hemma) P-2003


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:00
    • 18:40

      Inventering Coop Herrlag


      23:00
    • 19:30

      Edsbyns IF FF (borta) Damlag


      21:30