Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2003


      19:00
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Norrala IF (borta) F-16


      21:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Fotbolls skola 2021 F-16


      11:15
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Hille IF Svart (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      MATCH F-2011


      11:00
    • 10:00

      Valbo FF Svart (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) P-2011


      13:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-2003


      16:00
    • 14:00

      IK Huge Svart (borta) P-2011


      16:00
    • 15:00

      Ljusdals IF (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Strömsbro IF (borta) P-2006/2007


      18:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan match P-2012


      00:00
    • 09:15

      Match P-2012


      11:00
    • 10:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:30

      Match P-2012


      12:00
    • 11:30

      Högbo AIK (hemma) F-2012


      13:30
    • 13:00

      Strömsbro IF (hemma) F-2012


      15:00
    • 13:00

      Match mot Brynäs P-2006/2007


      15:00
    • 13:00

      Brynäs IF FK (borta) P-2006/2007


      15:00
    • 14:00

      Serie P-2010


      15:30
    • 15:00

      Kilafors IF (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Ockelbo IF (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Valbo svart - Valbo röd F-2010


      17:30
    • 16:00

      Serie P-2010


      17:30
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Matchspel i Torsåker F-2012


      17:00
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Bemanning Cafeteria P-2003


      11:30
    • 09:30

      Träning F-16


      11:15
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Brynäs IF FK (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      IK Huge Vit (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Högbo AIK (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:30

      IK Huge Blå (borta) F-2008/2009


      13:30
    • 12:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-2011


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF U (borta) P-2003


      15:00
    • 14:55

      Bollkalle vid match på Träffen P-2013


      17:15
    • 15:15

      Hagaströms SK (hemma) Damlag


      17:15
    • 16:00

      Storviks IF/Sandvikens IF (hemma) P-2006/2007


      18:00
  • 13Sön
    • 08:40

      Sammandrag i Storvik P-2013


      12:15
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-2008


      12:00
    • 11:00

      IK Sätra (borta) F-2008/2009


      13:00
    • 12:00

      IK Huge Vit (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Serie P-2010


      13:30
    • 12:00

      Sammandrag F-2013


      15:00
    • 13:00

      Serie P-2010


      14:30
    • 14:00

      Valbo svart - Älvkarleby IK F-2010


      15:30
    • 14:15

      Bemanna Åbyvallen F-2012


      17:30
    • 15:00

      Torsåkers IF 2 (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Valbo röd - Sandviken/Stensätra F-2010


      17:30
    • 16:00

      IK Huge (hemma) P-2006/2007


      18:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2011


      18:30
    • 17:15

      Träning F-2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:15

      Träning F-2010


      19:30
    • 18:15

      Bollkalle/Kafeteria/Entré Åbyvallen P-2010


      21:00
    • 18:20

      Träning P-2008


      20:00
    • 19:00

      Brynäs IF FK (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Träning F-16


      20:15
    • 19:15

      Sandvikens IF (borta) P-2006/2007


      21:15
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 00:00

      IK Sätra (borta) P-2009


      02:00
    • 00:00

      Sandvikens IF Röd (borta) P-2011


      02:00
    • 00:00

      Högbo AIK (borta) P-2011


      02:00
    • 00:00

      Storviks IF (borta) F-2008/2009


      02:00
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Grön (hemma) P-2009


      12:00
    • 11:30

      Träning F-16


      12:15
    • 13:00

      NorrHam (borta) Damlag


      15:00
    • 13:45

      SIF P07 (borta) P-2006/2007


      15:00
    • 14:00

      MATCH F-2011


      15:30
    • 15:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) P-2003


      17:00
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan match P-2012


      00:00
    • 00:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-2012


      02:00
    • 09:00

      Match mot Hagaström P-2013


      10:30
    • 09:30

      Träning F-16


      11:15
    • 10:00

      Sandviken/Stensätra - Valbo svart F-2010


      11:30
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:00

      IK Huge (borta) F-16


      13:00
    • 11:30

      Åbyggeby FK / Ockelbo (hemma) F-2012


      13:30
    • 12:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-2012


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF - Valbo röd F-2010


      14:30
    • 14:00

      Serie P-2010


      15:30
    • 15:00

      Skutskärs IF FK/Älvkarleby IK (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Storviks IF (borta) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Serie P-2010


      17:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P/F-2014


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2011


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:40
    • 17:15

      Träningsmatch SAIK-Valbo P-2008


      19:30
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2 (borta) Damlag


      21:00
    • 19:15

      IK Huge Blå (hemma) P-2006/2007


      20:30
    • 20:00

      IFK Mora FK/Öna SK (borta) F-16


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons