Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Strömsbro IF (borta) F-06


      21:00
    • 19:00

      Sandvikens IF (hemma) P-05


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 19:00

      Söderhamns FF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 6Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan P-05


      11:30
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan 2020 P-05


      11:30
    • 10:00

      Fotbollsskola F-05


      11:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Serien P-10


      11:30
    • 10:00

      Serien P-10


      11:30
    • 11:15

      Träning Damlag


      19:00
    • 13:00

      IK Huge Röd (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      IK Huge Fotboll (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK (hemma) P-08


      17:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Match mot Högbo AIK F-10


      12:00
    • 11:00

      Dubbelmatcher mot Hagaström P-11


      12:30
    • 11:00

      IK Huge (hemma) F-05


      13:00
    • 11:30

      Sandvikens IF (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Hille IF Gul (borta) F-09


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Grön (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Stenbergs Ungdoms IF (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (borta) F-09


      16:00
    • 15:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Ockelbo IF (hemma) P-09


      18:00
  • 8Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 20:00

      Gefle IF FF (borta) F-03/04


      22:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 19:15

      Korsnäs IF FK (hemma) Herrlag A


      21:15
  • 12Fre
    • Heldag

      Sommarcup 2020 P-09

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Sommarcup 2020 P-09

    • 00:00

      Match mot IK Huge F-10


      00:00
    • 00:00

      Ockelbo IF (borta) P-08


      02:00
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan P-05


      11:30
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan 2020 P-05


      11:30
    • 10:00

      Fotbollsskola F-05


      11:00
    • 11:00

      Hille IF (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      Åbyggeby FK (hemma) Herrlag A


      14:00
    • 14:00

      Hagaströms SK Gul (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Strömsbro IF (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Lagaktivitet P-05


      20:00
    • 18:30

      Skutskärs IF FK (hemma) F-03/04


      20:30
  • 14Sön
    • Heldag

      Sommarcup 2020 P-09

    • 00:00

      Kungsgårdens SK (borta) F-07


      02:00
    • 10:00

      IF Team Hudik (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      MATCH F-11


      11:00
    • 12:00

      Gefle IF (hemma) P-05


      19:00
    • 13:00

      Match P-11


      14:30
    • 13:00

      Strömsbro IF vit (hemma) P-09


      15:00
    • 14:30

      Sandvikens AIK FK (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Järbo IF (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      IK Sätra (borta) F-05


      18:00
    • 18:45

      Hofors AIF Vit (hemma) F-09


      20:45
  • 15Mån
    v.25
    • 00:00

      Gefle IF FF (borta) F-05


      02:00
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Match mot 12:orna P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Gefle IF FF Vit (hemma) P-06


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      IK Sätra (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 18Tor
    • 00:00

      Sandvikens IF (borta) F-06


      02:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Herrlag A


      21:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
  • 20Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan P-05


      11:30
    • 10:00

      Fotbollsskola F-05


      11:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Match mot Sandvikens AIK FK F-10


      12:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      Strömsbro IF (hemma) F-07


      16:00
    • 16:00

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P-03


      18:00
  • 22Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Norrala IF (hemma) F-05


      20:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 25Tor
    • 00:00

      Träning F-06


      00:00
    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-06

    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Stenbergs Ungdoms IF (borta) P-05


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
  • 26Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-06

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      IK Huge (hemma) F-03/04


      20:30
    • 19:30

      Edsbyns IF FF (borta) Herrlag A


      21:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-06

    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan P-05


      11:30
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan 2020 P-05


      11:30
    • 10:00

      Fotbollsskola F-05


      11:00
    • 10:00

      Hagaströms SK Gul (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) P-09


      17:00
    • 17:15

      Sandvikens IF Vit (hemma) P-08


      19:15
  • 28Sön
    • 00:00

      Dalecarlia Cup F-06


      19:00
    • 10:00

      Sandvikens AIK FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF (borta) F-09


      12:00
    • 13:00

      IK Sätra (borta) P-05


      15:00
  • 29Mån
    v.27
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Årsunda IF (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45