Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vittskövle IF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vittskövle IF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
coach eller frisk. blir e ingen träning på onsdag så spelar jag gärna med b-laget imon.
Rapportera
Helt rätt boss det blev ju 3 poäng det är bara det som spelar någon roll inte vem som gör dem el passar till målen för vi är ett lag o vi vinner o förlorar tillsammans
Rapportera
Vi reagerar alla olika och så klart, är man taggad vill man ju spela. Konstigt vore det ju annars. Ibland tar man fel beslut men med facit i hand så blev det ju rätt bra till slut ändå :)
Rapportera
Kungaligan är inget jag tänker på jag vill lagets bästa bara, blev lite besviken att jag blev utbytt i halvtid men efteråt varför deppa vi jobbar som ett lag men är man uppe i varv så vill man ju spela o då är det ju lätt att man blir lite sur om man blir utbytt men som sagt det var rätt beslut ändå...Trivs jätte bra i Vittskövle if
Rapportera
Jag vill inte att det ska gå för mycket prestige i kungaligan. Ofta är flera värda extra uppmärksamhet och vem som till slut får den kan ju va hugget som stucket. Av erfarenhet vet jag att känner man sig nöjd med den insats man har gjort, så är det lika mycket värt som alla kungar i världen.
Rapportera
Haha Brunna. Jag tror jag glömde det i Danmark. Fast du tränar ju oftare nu när det inte är grus, så vi får väl ha en ceremoni på en träning framöver. :) Funderar på en matchtröja med Riise på ryggen. Skulle det kunna passa?
Rapportera
De e träning jamarn!
Rapportera