Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås IK Ungdom Team-10

Följ

Team-10

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning


      13:50
  • 4Sön
    • 11:10

      Västerås IK Ungdom 1 (hemma)


      13:10
    • 13:20

      IFK Hallsberg Hockey (hemma)


      15:20
    • 14:15

      Kumla HC Black Bulls 1 (borta)


      16:15
  • 5Mån
    v.41
    • 18:30

      Träning


      19:50
  • 6Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Surahammars IF (borta)


      11:00
    • 11:10

      Västerås IK Ungdom 4 (hemma)


      13:10
    • 12:30

      Linden Hockey 1 (borta)


      14:30
    • 12:55

      IFK Mariefred 3 (borta)


      14:55
    • 13:20

      Åker/Strängnäs HC 2 (borta)


      15:20
    • 13:20

      Kumla HC Black Bulls 2 (hemma)


      15:20
  • 12Mån
    v.42
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 13Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 17:00

      Match Järfälla


      18:30
  • 18Sön
    • 08:30

      Hallstahammars HK 1 (borta)


      10:30
    • 10:30

      Guldsmedshytte SK (borta)


      12:30
    • 11:10

      Fagersta AIK (hemma)


      13:10
    • 13:20

      Nora HC (hemma)


      15:20
  • 19Mån
    v.43
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 20Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Match Järfälla


      13:30
  • 25Sön
    • 10:00

      Intresse match v43


      15:00
    • 11:10

      Örebro Hockey UF 1 (hemma)


      13:10
    • 11:15

      Lindlövens IF (borta)


      13:15
    • 11:15

      Södertälje SK 2 (hemma)


      13:15
    • 11:35

      Ej aktiv 2 (borta)


      13:35
    • 11:55

      Flens HC Flames (hemma)


      13:55
    • 13:15

      Örebro Hockey UF 4 (borta)


      15:15
    • 13:20

      Örebro Hockey UF 3 (hemma)


      15:20
  • 26Mån
    v.44
    • 18:30

      Träning


      19:50
  • 27Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
      Skultuna IP
      Anteckning: Grupp 3&4
      Målvakter Frank & Mauritz
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 18:45

      Köping HC (hemma)


      20:45
  • 30Fre
  • 31Lör