Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås IK Ungdom Team-10

Följ

Team-10

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.49
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 2Ons
    • 18:40

      Bandyträning


      19:50
  • 3Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 4Fre
    • 17:00

      Bandyträning


      18:30
  • 5Lör
    • 11:30

      Bandyträning


      12:30
    • 11:50

      Västerås IK Ungdom 2 (hemma)


      13:50
  • 6Sön
    • 00:00

      Linden Hockey 3 (borta)


      02:00
    • 00:00

      Järna SK 3 (borta)


      02:00
    • 00:01

      Västerås IK Ungdom 2 (hemma)


      02:01
    • 00:02

      Linden Hockey 3 (borta)


      02:02
    • 00:02

      Järna SK 3 (borta)


      02:02
    • 11:00

      Träning


      15:20
    • 11:10

      New York Rangers (hemma)


      12:10
    • 11:10

      Edmonton Oilers (hemma)


      12:10
    • 11:50

      Montreal Candadiens (hemma)


      12:50
    • 11:50

      Chicago Blackhawks (hemma)


      12:50
    • 12:50

      Toronto Maple Leafs (hemma)


      13:50
    • 12:50

      Boston Bruins (hemma)


      13:50
    • 13:20

      Kumla HC Black Bulls 1 (hemma)


      15:20
    • 13:30

      Boston Bruins (hemma)


      14:30
    • 13:30

      Edmonton Oilers (hemma)


      14:30
    • 14:30

      Montreal Candadiens (hemma)


      15:30
    • 15:00

      IFK Hallsberg Hockey (borta)


      17:00
  • 7Mån
    v.50
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 8Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 9Ons
    • 18:40

      Bandyträning


      19:50
  • 10Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 11Fre
    • 17:00

      Bandyträning


      18:30
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 11:10

      Västerås IK Ungdom 3 (hemma)


      13:10
    • 13:20

      Surahammars IF (hemma)


      15:20
    • 14:15

      Kumla HC Black Bulls 2 (borta)


      16:15
  • 14Mån
    v.51
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 15Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 16Ons
    • 18:40

      Bandyträning


      19:50
  • 17Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 18Fre
    • 17:00

      Bandyträning


      18:30
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 00:00

      IFK Mariefred 3 (borta)


      02:00
    • 00:01

      Åker/Strängnäs HC 2 (borta)


      02:01
    • 00:02

      Linden Hockey 1 (borta)


      02:02
  • 21Mån
    v.52
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 22Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 23Ons
    • 18:40

      Bandyträning


      19:50
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Bandyträning


      18:30
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.53
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 18:40

      Bandyträning


      19:50
  • 31Tor